⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis" aprašymas

Ši nuostabi knygelė – tai ne šiaip paprastos užduotėlės, ji padės vaikui žaidžiant išmokti ir gerai įsiminti skaičius nuo 1 iki 30. Juk taip smagu vedžioti linijas nuo skaičiaus iki skaičiaus, o gautą paveikslėlį dar ir nuspalvinti! Šioje knygelėje piešinukai jau šiek tiek sudėtingesni nei kitoje šios kolekcijos knygelėje „Mokausi skaičiuoti nuo 1 iki 10", tad ir suvedžioti linijas, ir nuspalvinti paveikslėlius prireiks daugiau kantrybės ir kruopštumo (puikus būdas šias savybes ugdytis!).

Lengviau įsiminti skaičius padės virš kiekvieno piešinio esanti skaičių grandinėlė. Nuspalvinus piešinius juos dar galima pagražinti knygelėje esančiais žaismingais ryškiaspalviais lipdukais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403477

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lipdukų knygelės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sujunk taškus. Mokausi skaičiuoti. Šunelis" perkama kartu