Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos

Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos" aprašymas

Knyga ir tiems, kurie nori išlaisvinti savo vidinį kūrėją, ir tiems, kurie mano, kad toks net neegzistuoja – „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“.


Šiais laikais, kai itin pabrėžiama kūrybiškumo nauda ir būtinybė, labai svarbu patikėti savo galimybėmis ir jas išlaisvinti bei parodyti pasauliui. Knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ pateikiami patarimai ir užduotys, kurie padės pažadinti net ir kiečiausiai įmigusį kroodilų kūrėją.


Knygos autorius – vienas iš fantastų judėjimo Lietuvoje pradininkų - Gediminas Beresnevičius - tikina, kad visi esame ir galime būti kūrėjais, tereikia tą kūrybiškumą išlaisvinti ir atskleisti. Kaip tai padaryti, jis ir pasakoja knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“. Knygos pavadinime vartojamas žodis „kroodilas“ – dar viena užuomina, kaip išlaisvinti savo protą. Viskas paprasta – jokio kroodilo nėra, todėl jį galima sukurti!


Kūrybiniai iššūkiai gali išlaisvinti iš kasdienybės rėmų, į kuriuos mus arba įspraudžia aplinka, arba mes įsispraudžiame patys. Kūryba gali atverti protą ir akis, ji gali padėti išspręsti kebliausius klausimus. Knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ autorius pateikia idėjų, uždavinių, pratimų ir patarimų, padėsiančių rasti savyje kūrybinių galių ir paleisti jas į pasaulį. Šiuos pratimus galima atlikti bet kur ir bet kada – mokykloje, darbe, atostogaujant prie jūros, linksminantis vakarėlyje ir t.t.


Autorius savo pateikiamus pratimus lygina su fiziniais – tiek vieni, tiek kiti augina raumenis, tik knygoje „Sukurk kroodilą: kūrėjo išlaisvinimo idėjos“ pateikiamos idėjos padeda užsiauginti kūrybiškumo raumenis. Nes kūrybiškumą taip pat reikia lavinti ir jokiu būdu neleisti jam užsnūsti.


Gediminas Beresnevičius (g. 1957 m.) – fantastikos mėgėjų judėjimo Lietuvoje pradininkas, su bendraminčiais 1979 m. įkūrė pirmą Lietuvoje fantastų klubą, kuris vėliau buvo pavadintas „Dorado“. G. Beresnevičius taip pat padėjo fantastikos mėgėjams kurti klubus kituose miestuose. Yra sudaręs keletą fantastikos apsakymų rinkinių, prisidėjęs prie leidinių fantastikos mėgėjams. Sudarė lietuvių fantastinių apsakymų ir apysakų antologijas „Geriausia Lietuvos fantastika“.


G. Beresnevičius kilęs iš Telšių. Baigęs mokyklą studijavo Vilniaus universitete, fizikos fakultete. Įgijo astrofiziko specialybę. Jis yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus vedėjas ir Vilniaus fantastų klubo „Dorado“ garbės prezidentas.


  • Autorius: Gediminas Beresnevičius
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663697

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos", Gediminas Beresnevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gediminas Beresnevičius su knyga "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Beresnevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sukurk kroodilą. Kūrybiškumo saviugdos idėjos" perkama kartu