0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga" aprašymas

Daugiau nei diešimties metų patirtį turinti mandalų kūrėja pasakoja apie jų piešimą, paskirtį ir naudą. Apie tai, kaip mandalos padeda pažinti save, nusiraminti ir išsklaidyti nuovargį, siekti vidinės harmonijos.

Autorė pristato mandalų piešimo metodiką ir principus, supažindina su jose naudojamų simbolių reikšmėmis, siūlo užvadus, padėsiančius sukurti savo mandalas.

Knyga "Sukurk savo mandala" gausiai iliustruota pačios autorės kurtomis mandalomis, taip pat - spalvinimo piešiniais.


  • Autorius: Felicija Stramilaitė
  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • Formatas: 26x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098142211

Parašykite atsiliepimą apie "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mandalos spalvinimui

Felicija Stramilaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Felicija Stramilaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sukurk savo mandalą. Spalvinimo knyga" perkama kartu