0

Sukurti greičiui

Informacija

Sukurti greičiui

  • Leidėjas: Paveiksliukas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti iviršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 4779048370159

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sukurti greičiui" aprašymas

Atversk knygelę ir nuspalvink šiuos vienas už kitą greitesnius automobilius. Taip pat viduje rasi net 16 didelių lipdukų. Nenuobodžiauk - lipink lipdukus ir spalvink automobilius.

Parašykite atsiliepimą apie "Sukurti greičiui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Sukurti greičiui, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Sukurti greičiui aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Sukurti greičiui. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Sukurti greičiui dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Sukurti greičiui" perkama kartu