0

Pirkėjų atsiliepimai

Šulinys

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -59%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 7,00 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-12 Žana

Pirmoji šios autorės knyga, kurią perskaičiau. Tiesiog "pritrenkė" gerąja to žodžio prasme. Išgyvenau viską ir su visais knygos veikėjais nuo pat pirmųjų puslapių. Begalinė pagarba autorei!


2022-05-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šulinys" aprašymas

Kaip apsaugoti tuos, kurie dar gali būti išgelbėti?

"Šuliniai mane traukia ir gąsdina. Neseniai aptikau psichologinį testą su dešimčia nuotraukų, iš jų turėjau išsirinkti vieną labiausiai bauginančią. Išsirinkau šulinį. Kodėl? Kol žmogus nebuvo išradęs vandentiekio, šulinys jam buvo gyvybės versmė. Šaltas, tamsus, gilus; būtinas. Kad pasisemtum vandens, turėjai pasilenkti virš jo ledinės gerklės ir pajusti savo trapumą. Dabar atsisuku čiaupą ir nesigilindama naudojuosi jo teikiamais pranašumais. Bet juodas šulinio vyzdys kartais prasišviečia iš pasąmonės gelmių, perverdamas, kviesdamas akistaton: žmogau, kur dingai, ateik pasisemti vandens, aš saugau jį tau. Ką gi daryti?.."
Laura Sintija Černiauskaitė

Iš ankstesnių Lauros Sintijos Černiauskaitės romanų ir novelių įsimintinas itin savitas motinos ir vaiko temos traktavimas – neretai vieniša mama su vaiku nepritampa prie grubios aplinkos, patiria aplinkinių pažeminimą. Naujame romane „Šulinys“ siužetas pasukamas kitu kampu – auka tampa nusikaltėle. Kai žlugo vienišos mamos Juditos viltys, jog mylimasis paliks savo žmoną ir ateis pas ją, šoko būsenoje ji įstumia dukrelę į šulinį.

Rašytoja, vaizduodama komplikuotus šeiminius santykius nūdienos visuomenėje, įtraukia ir skaitytoją į svarstymus, kas privedė moterį iki tokio nesuvokiamo nusikaltimo, kaip tokią dramą išgyvena moteris ir aplinkiniai?

Laura Sintija Černiauskaitė – prozininkė, dramaturgė, vienuolikos knygų autorė, šešių literatūros premijų laureatė (tarp jų – ES literatūros premija už romaną „Kvėpavimas į marmurą“, Berlyno teatro festivalio pjesių mugės pirmasis prizas už pjesę „Liučė čiuožia“). Jos kūriniai versti į pagrindines Europos kalbas, o pjesės statytos Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, Rusijoje.Kiti taip pat domėjosi


2020-02-12

Pirmoji šios autorės knyga, kurią perskaičiau. Tiesiog "pritrenkė" gerąja to žodžio prasme. Išgyvenau viską ir su visais knygos veikėjais nuo pat pirmųjų puslapių. Begalinė pagarba autorei!

Parašykite atsiliepimą apie "Šulinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šulinys", Laura Sintija Černiauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laura Sintija Černiauskaitė su knyga "Šulinys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šulinys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laura Sintija Černiauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šulinys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šulinys" perkama kartu