0

Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 5,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955293934

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai" aprašymas

"Mylėti nelengva. Dažnai galvojate, kad mylite, bet mylite tik save ir viską griaunate, naikinate. Mylėti – tai susitikti, o norint susitikti, reikia išeiti iš savęs, kad pasitiktum kitą. Mylėti − tai bendrauti, o norint bendrauti, reikia pamiršti save dėl kito. Būtina visiškai mirti sau dėl kito. Meilė verčia kentėti. Nes po nuopuolio − klausykis manęs atidžiai! – mylėti − tai nukryžiuoti save dėl kito.“


Knygoje "Sulopyta širdis" pateikti paprasti, jaudinantys, kupini išminties ir priverčiantys susimąstyti trumpi pasakojimai sielai.


Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė


 

Parašykite atsiliepimą apie "Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Bruno Ferrero parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bruno Ferrero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sulopyta širdis. Trumpi pasakojimai sielai" perkama kartu