0

Sumaišyk ir vėl surink Bibliją

4,01 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Sumaišyk ir vėl surink Bibliją

  • Leidėjas: Lietuvos Biblijos draugija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789986790761

2020-10-31 4.01 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sumaišyk ir vėl surink Bibliją" aprašymas

Ką prisimeni apie Saliamoną, Paulių ir kitus Biblijos veikėjus? Šioje knygelėje pasakojimai apie juos gerokai susipynė! Teks pavartyti puslapius ir pasidairyti užuominų, kad Nojus vėl plaukiotų savo laivu, o Dovydas apsiginkluotų svaidykle. Tada bus taip, kaip Biblijoje pasakojama.

Parašykite atsiliepimą apie "Sumaišyk ir vėl surink Bibliją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sumaišyk ir vėl surink Bibliją, kurią skaitytojams dovanoja Sally Ann Wright, Toni Goffe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sally Ann Wright, Toni Goffe su knyga Sumaišyk ir vėl surink Bibliją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sumaišyk ir vėl surink Bibliją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sally Ann Wright, Toni Goffe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sumaišyk ir vėl surink Bibliją palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sumaišyk ir vėl surink Bibliją" perkama kartu