0

Sumedžiok vilką...

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 25,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sumedžiok vilką...

  • Leidėjas: S. Jokužio leidykla-spaustuvė
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789986315162

2020-09-30 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sumedžiok vilką..." aprašymas

Kosto Slivskio knyga „Sumedžiok vilką, nuotykiai ir dar šis bei tas" neabejotinai sudomins ne tik medžiotojus, bet ir tuos, kurie teigia apie galimą vilkų išnykimą. Apie tai, jog tikrai tai negresia, apie tai, jog vilkų populiacijos didinimas gali privesti prie gamtos tragedijos, knygoje savo mintis išsako medžiotojai.

Parašykite atsiliepimą apie "Sumedžiok vilką..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Laisvalaikis

Kostas Slivskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sumedžiok vilką..., kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sumedžiok vilką... aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sumedžiok vilką... už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sumedžiok vilką...? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kostas Slivskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sumedžiok vilką..." perkama kartu