0

Sumeluotas gyvenimas

Internetu: 10,99 €
Knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Sumeluotas gyvenimas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090305225

2020-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Airisės ir Vilo Grifitų šeiminis gyvenimas primena idilę: didelis namas gražiame Atlantos priemiestyje, sėkminga profesinė veikla ir jaudulys mėginant susilaukti pirmojo vaikelio. Tačiau vieną dieną Vilas išskrenda darbo reikalais į Orlandą ir Airisės laimingas gyvenimas ima aižėti.

Tą rytą Airisė sužino apie lėktuvo, skridusio į Sietlą, katastrofą, o netrukus jai pranešama, kad tarp šio reiso keleivių buvo ir jos vyras. Moteris įsitikinusi: tai negali būti tiesa. Bet laikas eina, o apie Vilą nėra jokių žinių ir galiausiai tenka pripažinti, kad jis žuvo.

Vis dėlto Airisei ramybės neduoda daugybė neatsakytų klausimų. Kodėl vyras melavo apie tai, kur vyksta? Ką jis ketino veikti Sietle? Ką dar nuo jos nuslėpė mylintis sutuoktinis? Airisė beviltiškai trokšta išsiaiškinti, kaip viskas yra iš tikrųjų, bet ar gauti atsakymai neprivers gailėtis? Gal kartais geriau nežinoti tiesos?

„Sumeluotas gyvenimas“ neleidžia atsitraukti. Nežinome, kuo tikėti, ką palaikyti, kas atsidūrė pavojuje, – tai jaudina. Ši knyga priverčia širdį plakti stipriau."
Kate Moretti, „New York Times“ bestselerio „The Vanishing Year“ autorė

Iš anglų kalbos vertė Violeta Meiliūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu