-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sumokėjau alyvmedžio lapais

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sumokėjau alyvmedžio lapais" aprašymas

PIRMOJI POEZIJOS KNYGA

„Gimiau 1992 metų vidurvasary, augau Grašių kaime, Utenos rajone. Lietuvos edukologijos universitete baigiau lietuvių filologijos bakalaurą, Vilniaus universitete – literatūros antropologijos ir kultūros magistrantūrą.
Mano eilėraščių simboliai atkeliauja iš vaikystės pasaulio, pilno šviesos ir tamsos, dalykų, kurių negaliu paaiškinti. Tas pasaulis prigesintas, pritildytas, bet nuolat sapnuojasi, aidi, šnibžda, nesitraukia, maišosi su dabartimi. Iki šiandien bandau išsiaiškinti, už ką kadais sumokėjau alyvmedžio lapais.“

Leidyklos skelbtame „Pirmosios knygos“ konkurse 2022 m. Birutė Grašytė-Black laimėjo pirmąją vietą poezijos kategorijoje.

Viršelyje panaudota Gabrielės Vingraitės iliustracija.Parašykite atsiliepimą apie "Sumokėjau alyvmedžio lapais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sumokėjau alyvmedžio lapais", Birutė Grašytė-Black. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Birutė Grašytė-Black su knyga "Sumokėjau alyvmedžio lapais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sumokėjau alyvmedžio lapais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Grašytė-Black. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sumokėjau alyvmedžio lapais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sumokėjau alyvmedžio lapais" perkama kartu