0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sun Tzu karo menas lyderiams

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-21 Tomas

Rekomenduoju, man buvo vertinga ir įdomu


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 14.63 SoldOut

Knygos "Sun Tzu karo menas lyderiams" aprašymas

"Sun Tzu Karo meno lyderiams" puslapiuose autorius aiškina, kokiu būdu galima užvaldyti rinkos dalį ir tuo pačiu išvengti konkurentų atsakomųjų veiksmų; kaip pulti silpnąsias konkurento įmonės vietas ir kaip maksimaliai pasinaudoti rinkos informacija siekiant konkurencinio pranašumo. Čia taip pat sužinosite, kokią įtaką verslui turi greitis, pasiruošimas bei slaptumas. Tai nepamainoma kiekvieno lyderio knyga.
Čia taip pat rasite originalųjį Sun Tzu knygos „Karo menas" tekstą.2021-03-21

Rekomenduoju, man buvo vertinga ir įdomu

2021-03-21

Nuostabi knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Sun Tzu karo menas lyderiams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Mark McNeilly parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sun Tzu karo menas lyderiams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sun Tzu karo menas lyderiams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sun Tzu karo menas lyderiams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sun Tzu karo menas lyderiams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark McNeilly tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sun Tzu karo menas lyderiams" perkama kartu