-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.99 SoldOut

Knygos "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")" aprašymas

Serijos "Skiemeninės pasakos" leidiniai skirti vaikams, kurie jau pažįsta raides ir pradeda mokytis skaityti. Žodžiai parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skiemenimis. Todėl vaikas lengvai gebės perskaityti tekstą pats.

Pasakos "Šuniukas ir kačiukas" tekstas žaismingas ir nuotaikingas. Spalvingos ir patrauklios iliustracijos įtrauks vaikus ir skatins juos skaityti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")", kurį pristato Pranas Mašiotas. Siūlome ne tik išsamų "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pranas Mašiotas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šuniukas ir kačiukas (serija "Skiemeninės pasakos")" perkama kartu