0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šuniukas iš prieglaudos

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Šuniukas iš prieglaudos" aprašymas

Anglų vaikų rašytojos Holly Webb knyga „Šuniukas iš prieglaudos“ – tai dar viena užburianti istorija apie vaikų ir gyvūnų draugystę.


Per mokyklos bendruomenės savaitę Keitlin aplanko vietinę gyvūnų prieglaudą. Ji iš pirmo žvilgsnio pamilsta Tedį, nuostabų šuniuką, kuris tampa jos projektinio darbo žvaigžde ir sulaukia didelio klasės draugų susižavėjimo.

Tačiau, kai vienas berniukas iš Keitlinos klasės, išklausęs jos pristatymą, nusprendžia, kad norėtų pasiimti Tedį iš prieglaudos, Keitlina supranta, kaip ji pati norėtų auginti Tedį… Kai paaiškėja, kad Džeimso šeima negalės pasiimti šuniuko, Keitlina negali nuslėpti džiaugsmo.

Mergaitė taip susižavėjusi Tedžiu ir užsisvajojusi apie jo auginimą, kad nelabai kreipia dėmesį net į šeimos pastangas ją pradžiuginti. Keitlinos nejaudina specialiai jai suorganizuota gimtadienio išvyka, kol netikėtai ji atsiduria prieglaudoje...


„Šuniukas iš prieglaudos“ – tai jaukus, šiltas ir jaudinantis pasakojimas apie begalinę meilę gyvūnui, apie troškimą būti šalia ir padėti be šeimininko likusiam šuniukui. Čia atsiskleidžia ir vaikiškas naivumas, ir atlapaširdiškas, neįveikiamas troškimas mylėti.


Holly Webb (g. 1976 m.) – anglų rašytoja. Gyvena Redingo mieste su vyru ir trimis vaikais bei trimis labai reikliomis katėmis. Svajojo būti bibliotekininke, nes tikėjo, kad šios profesijos žmonės gali visą dieną skaityti knygas. Tačiau, kai sužinojo, kad tai netiesa, susižavėjo archeologija. Vėliau grįžo prie darbo, kuriame sėmėsi praktikos dar būdama 15 metų - dirbo vaikiškų knygų redaktore. Rašytojos teigimu, ši jos patirtis labai pravertė, kai pati ėmė kurti istorijas ir leisti knygas. Daugybę istorijų ji parašė važinėdama traukiniais. Kartais į savo didelę užrašų knygutę ji rašydavo net sėdėdama ant traukinio grindų.

Rašyti ji pradėjo būdama 28-erių ir tuomet dar dirbdama vaikų knygų redaktore. Šiuo metu ji užsiima tik knygų rašymu, jau išleido daugiau nei šimtą knygų, kurios buvo išverstos į 30 kalbų. Jos knygų serija apie gyvūnėlius, paremta ir pačiai rašytojai nutikusiomis istorijomis, kuriomis ją aprūpina trys išdidžios katės. H. Webb pripažįsta, kad kitas istorijas tiesiog išgirsta iš draugų, perskaito laikraščiuose ir tuomet išplėtoja. Beveik visi jos sukurti personažai bijo vorų kaip ir pati autorė.


  • Autorius: Holly Webb
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135129

Parašykite atsiliepimą apie "Šuniukas iš prieglaudos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šuniukas iš prieglaudos", kurį pristato Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų "Šuniukas iš prieglaudos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šuniukas iš prieglaudos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šuniukas iš prieglaudos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šuniukas iš prieglaudos" perkama kartu