0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste

Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 1.00 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste " aprašymas

Nors Mišrūnas Maksius ir mažas, jo širdis — didžiulė, o mieste knibždėte knibžda nuotykių. Susidėjęs su šutvele nerūpestingų šunų, Maksius leidžiasi į miesto gatves ieškoti pradingusios draugės, o ten išgirsta gandą apie kolekcionierę - žiauriausią kada nors gyvenusią šunų gaudytoją. PAVOJUS tyko už kiekvieno kampo, tačiau ko nors beieškant VISADA reikia leisti sau pasilinksminti.

iš aglų kalbos vertė Asta Tobulevičienė


  • Autorius: Steve Voake
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140796

Parašykite atsiliepimą apie "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste ", kurį parašė Steve Voake. Siūlome ne tik išsamų "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Steve Voake. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šuniukas Maksius. Gyvūnėlių nuotykiai mieste " perkama kartu