0

Pirkėjų atsiliepimai

Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas" aprašymas

Iš patirties galiu pasakyti, kad sunkiai gyjančias žaizdas galima išgydyti tik tada, kai pašalinamos priežastys dėl kurių žaizdos blogai gyja. Reikia išsiaiškinti priežastis, kodėl žaizdos ar opos atsirado, pavyzdžiui, venozinės opos, gangrena, rožė, pragulos ir kt., ir tas priežastis pašalinti. Pagrindinės priežastys yra disbakteriozė ir kasos disfunkcija. Kai jos pašalinamos, viskas sugyja ir nesusidaro naujos opos.

Kartu reikia dirbti su pasekmėmis - su pačiomis žaizdomis. Mūsų gamtoje yra visko, kad įveiktume ir tokias sunkias negalias. Reikalingos tik žinios, ir ši knygutė jums jų suteiks.

Be sunkiai gyjančių opų yra ir kitokių supūliavimų, pavyzdžiui, pooperacinių, po traumų. Nors operacijos atliekamos meistriškai, bet siūlės negyja, pūliuoja, ir visi galvoja, kas gi dėl to kaltas - chirurgas ar traumatologas, bet priežastis visai kita - kaltas pats žmogus. Jis cukraus auka. Tada reikia pasirinkti - ar pasiliekame su juo ir savo kančiomis, ar atsisakome cukraus ir gyvename be kančių.

Mano per 45 metus įgyta patirtis kaip gydyti žaizdas pravers daugeliui - ir patiems sergantiems, ir jų slaugytojams, ir chirurgams, kad jų juvelyriškai atlikti darbai nebūtų sugadinti.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984868844

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sunkiai gyjančių žaizdų gydymas" perkama kartu