0

Sunkūs klausimai, geri atsakymai

  • Nuolaida knygai -89%
Kaina internetu: 2,59 €
Kaina knygyne: 22,79 €*
Sutaupote: 20.20 € (89%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Sunkūs klausimai, geri atsakymai

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9955-511-46-X

2020-11-30 2.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sunkūs klausimai, geri atsakymai" aprašymas
"Sunkūs klausimai, geri atsakymai" -tai pasaulyje garsaus odontologų verslo vadovų "Tough questions, great answers" vertimas į lietuvių kalbą. Didėjant konkurencijai odontologijos klinikos turėtų koncentruotis ne tik į teikiamos paslaugos kokybę, bet ir į patį bendravimą su pacientais. Šioje knygoje patariama, kaip kalbėtis su pacientu, kad šis liktų patenkintas jūsų odontologijos praktika bei taptų pastoviu jūsų klinikos klientu, pateikiama gerų atsakymų daugiau kaip į šimtą dažniausių pacientų klausimų.

Tai puiki knyga visai odontologijos komandai.

Parašykite atsiliepimą apie "Sunkūs klausimai, geri atsakymai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Robin Wright parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sunkūs klausimai, geri atsakymai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sunkūs klausimai, geri atsakymai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sunkūs klausimai, geri atsakymai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sunkūs klausimai, geri atsakymai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Wright tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sunkūs klausimai, geri atsakymai" perkama kartu