0

Pirkėjų atsiliepimai

Šunų aikštelė

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Violeta

Man tai labai patiko, persipynę veikėjų gyvenimai, besikeičiančios vietos ir aplinka. Knyga dinamiška, nestovinti vietoje, nenuobodi.


2022-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šunų aikštelė" aprašymas

SUNKIAUSIA SUVOKTI TIKROVĘ

Pagrindinė veikėja Olenka, nesėkmingai susiklosčius modelio karjerai, grįžta namo į Ukrainą, kur jos laukia nepriteklių spaudžiama šeima. Likimas Olenką suveda su šių dienų verslu: pagalbinio apvaisinimo klinikai pardavusi kiaušialąstes, per savo sumanumą netrukus gauna darbą agentūroje, telkiančioje donores bei surogatines motinas ir sparčiai kyla aukštyn. Tačiau ilgainiui ne viskas susiklosto sėkmingai: merginą pasiveja tolimos praeities klaidos, išvyniojančios ilgą paklydimų ir nusikaltimų grandinę, kurios ji nepajėgia nutraukti ir turi bėgti iš šalies.

Per Olenkos prisiminimus pamažu atsiveria nemalonios praeities paslaptys: šeimos praturtėjimas postsovietiniais metais, aklo paklusnumo tėvui sukurstyti nusikaltimai, sąsajos su oligarchais.

Meistriškai parašytame psichologiniame trileryje „Šunų aikštelė“ greitai besikeičiančios realybės faktai persipina su neįprasta meilės ir išdavystės istorija. Pasakojimo įtampą autorė išlaiko iki paskutinės scenos, kurios pabaiga sunkiai nuspėjama.

Romane „Šunų aikštelė“ Sofi Oksanen pagrindinių veikėjų istorijas pasakoja per du laiko lygmenis – Helsinkio dabartį ir netolimą Ukrainos praeitį.

Sofi Oksanen – viena garsiausių šiuolaikinių Suomijos rašytojų, pelniusi daugiau kaip dvidešimt garbingų literatūros apdovanojimų tiek gimtojoje šalyje (Finlandia, Suomijos nacionalinio poeto Runebergo vardo ir kt. premijas), tiek užsienyje (Šiaurės šalių ministrų tarybos ir Švedijos Akademijos literatūros, The FNAC, The European Book Prize ir kt.). Jau debiutiniu romanu „Stalino karvės“ (lietuviškai išleistas 2012) prabilusi apie postsovietinių šalių traumas ir praradimus, Sofi Oksanen nagrinėjo jas ir vėlesniuose kūriniuose. Vienas iš jų – romanas „Valymas“ (lietuviškai išleistas 2010) – Sofi Oksanen atvėrė itin plačias pasaulio literatūros erdves ir šiandien rašytojos kūryba išversta jau į 40 kalbų.


  • Autorius: Sofi Oksanen
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094802294
  • Vertėjas: Aida Krilavičienė
  • Iš kokios kalbos versta: suomių

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-14

Man tai labai patiko, persipynę veikėjų gyvenimai, besikeičiančios vietos ir aplinka. Knyga dinamiška, nestovinti vietoje, nenuobodi.

2021-05-10

Keista, atmosferiška, susipynusi istorija. Sunku susitapatinti su veikėja, tačiau žvelgti į jos gyvenimą įdomu. Siužetas nėra netikėtas, gana nuspėjamas, tačiau skaityti įdomu dėl vis atsirandančių nenumatytų detalių.

Parašykite atsiliepimą apie "Šunų aikštelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šunų aikštelė", Sofi Oksanen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sofi Oksanen su knyga "Šunų aikštelė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šunų aikštelė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sofi Oksanen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šunų aikštelė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šunų aikštelė" perkama kartu