0

Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais)

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786090505045

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais)" aprašymas

Smagios ir paprastos užduotėlės paskatins mažylius išmokti rašyti raides. Mokytis su šunyčiais patruliais linksma ir visai nesunku!

Parašykite atsiliepimą apie "Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Šunyčiai patruliai. Pirmosios raidės (su lipdukais)" perkama kartu