Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šunys. Mažoji enciklopedija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.49 SoldOut

Knygos "Šunys. Mažoji enciklopedija" aprašymas

Knygoje "Šunys. Mažoji enciklopedija" aprašoma 60 pačių populiariausių ir įdomiausių šunų veislių. Kiekvienai jų knygoje skirtas tik vienas puslapis, tačiau jame pateikiama daug naudingos informacijos: spalvota šuns nuotrauka, kiekvienai veislei būdingi bruožai, duomenys apie gyvūno dydį ir svorį.

Knygoje sužinosite konkrečios šuns veislės atsiradimo istoriją, jos ypatumus, darbines savybes, informaciją apie gyvūno laikymo sąlygas ir elgesį, jo teigiamas savybes ir trūkumus. Kad būtų patogiau, visi šie duomenys pateikiami specialiose lentelėse.

Knyga "Šunys. Mažoji enciklopedija" bus naudinga ne tik tiems, kurie ketina pirmą kartą įsigyti konkrečios veislės šuniuką, bet ir plačiajam skaitytojų ratui. Knyga nedidelė, todėl ją bus patogu visuomet turėti po ranka kaip vadovą.

  • Autorius:
  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094561238

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šunys. Mažoji enciklopedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šunys. Mažoji enciklopedija", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Šunys. Mažoji enciklopedija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šunys. Mažoji enciklopedija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šunys. Mažoji enciklopedija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šunys. Mažoji enciklopedija" perkama kartu