0

Šuolio metai. Kaip maži žingsniai gali atvesti iki milžiniškų pokyčių

  • Nuolaida knygai -24%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,29 €
Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 4.70 € (24%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Šuolio metai. Kaip maži žingsniai gali atvesti iki milžiniškų pokyčių

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9785415025688

2020-07-31 15.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šios knygos autorė Helen Russell metus praleido laimingiausia pasaulio šalimi vadinamoje Danijoje. Ar jau laikas grįžti namo? O gal ne? Ar supratus danų laimės paslaptis, nebesinori iš čia kelti kojos? Knyga „Šuolio metai“ – tai pasakojimas apie autorės akistatą su pokyčių baime ir eksperimentas, kaip įveikti vidinius barjerus.

Helen Russell, kaip ir daugelis mūsų, ne kartą susidūrė su sunkumais priimant sprendimus, o, svarbiausia, su pokyčių baime. Galiausiai, ji sukaupė jėgas ir nusprendusi viską pakeisti ėmėsi eksperimento. Metus laiko ji po truputį kažką keitė savo gyvenime, mokėsi drąsos ir bandė tapti lanksčia, bekompromise sprendimų priėmimo „mašina“.

Helen Russell knygoje „Šuolio metai“ papasakos apie visas savo "naujas pradžias" ir atskleis visus su pokyčiais atsiradusius privalumus: nuo darbovietės keitimo iki santykių šeimoje, nenutylint ir to, kaip keitėsi kūnas, pinigai ir nuotaika. Kodėl kai kuriems žmonėms taip puikiai pavyksta greitai apsispręsti ir kažką keisti? Ir kaip padaryti, kad pokyčiai tęstųsi kuo ilgiau?

„Šuolio metai“ – tai praktiškos gyvenimo pamokos, kuriomis pasinaudoti gali kiekvienas. Jei išgirsite, kad į jūsų duris beldžiasi pokyčiai - jau žinosite, kaip įsileisti juos į savo gyvenimą. Jei ne, knygoje aprašytos situacijos padės juos pasikviesti, kad gyvenime būtų daugiau gyvybės, geros nuotaikos ir magijos.

Dinamiškame šiandienos pasaulyje pokyčių išvengti nepavyks – bent kartą teks keisti gyvenamąją vietą, sutikti vis naujus žmones, pakeisti darbą ar kilti karjeros laiptais. „Šuolio metai“ išmokys kaip prisijaukinti nežinią ir išnaudoti pokyčius asmeniniam tobulėjimui – ir ne tik tuos, kuriuos galime kontroliuoti, bet ir tuos, kuriuos pakeisti esame bejėgiai.

Helen Russell – britų žurnalistė, lektorė ir ne vieno bestselerio autorė. Anksčiau dirbusi tokiuose žiniasklaidos gigantuose kaip „The Guardian“ ir „The Telegraph“, šiandien ji bendradarbiauja su „Stylist“, „The Observer“ ,„The Times“ ir kitais leidiniais. Savo knygose autorė ne kartą analizavo danų laimės paslaptis ir dalinosi jomis su savo skaitytojais.

Iš anglų kalbos vertė Agnė Puzauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu