0

Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis

4,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis

  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786098152173

2020-08-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" aprašymas

Šalis, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki šiaurės pusnynų – paslaptingas trolių, finų mitologijos ir savitų papročių kraštas. Nors paprastai egzotiką siejame su kelionėmis į pietus, kur mėgaujamės neįprastais vaisiais, tropiniu karščiu ir senovės civilizacijų kultūros paminklais, ne mažiau egzotiškos ir šiaurės šalys. „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis“ kviečia šiltai apsirengti ir leistis į kelionę po šalį, kurios istorija primena Lietuvą, o papročiai neretai atrodo neįtikėtinai panašūs.


Suomija – tai daugiau nei Helsinkis ir jūros pakrantės. Pirmiausia nustebina įspūdinga šalies gamta, kur uolėtą krantą keičia tankūs miškai, tundros ir ežerai. Magiškus vaizdus sustiprina šiaurės šalims būdingos poliarinės dienos ir naktys. Leidžiantis gilyn į šalį ir pakėlus galvą į dangų galima išvysti šiaurės pašvaistę.


Knyga „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis“ kviečia geriau pažinti šalį, kurią pasiekti trunka mažiau nei dvi valandas. Šiame kelionių vadove savo įspūdžiais dalinasi lietuviai Ona ir Vytautas Nosevičiai, Daliutė ir Algis Kavaliauskai, Aušrinė Šėmienė, Vigmantas Balevičius, Vytautas Bukauskas, Toma Šimkutė ir Rūta Janėnaitė. Patys pažinę Suomiją geriau nei bet kas kitas, jie dalinasi įspūdžiais ir kelionių patarimais.


Bendriausius faktus apie šalį papildo pasakojimas apie jos gyventojus bei jų kasdienybę. Skaitytojai sužinos, kas traukia keliautojus sugrįžti į Suomiją ir ko ten laukti bei tikėtis. Kelionių vadovas papasakos apie Suomijos virtuvę, tradicinę suomišką pirtį, supažindins su pagrindiniais šalies miestais. Ne mažesnis dėmesys skiriamas ir kultūros fenomenams, tokiems kaip iš Suomijos kilę troliai mumiai. Skaitytojai čia ras puikių patarimų kaip leisti laisvalaikį – leistis į poliarines dykumas, o galbūt užsidėjus slides su vėjeliu nusileisti nuo vaizdingiausių Suomijos viršūnių?


Suomija – daugiau nei Kalėdų senelio rezidencijos vieta. Tai savitos kultūros kraštas, kuriame tikrai nebus nuobodu. Jei nedrąsu kitais metais atostogų krypčiai rinktis atšiaurią ir nepažintą Suomiją, perskaitykite knygą „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis“. Šią šalį tiesiog įsimylėsite.

Turinys

TURINYS


4 Faktai apie šalį

6 Gyvenimas. Žmonės. Įdomybės. Ona Nosevičienė

16 Kas tie suomiai ir kaip keliauti pigiau. Vytautas Nosevičius

24 Kodėl vis sugrįžtame. Daliutė ir Algis Kavaliauskai

30 Rojus gero maisto mėgėjams. Aušrinė Šėmienė

36 Pašėlęs miestas. Aušrinė Šėmienė

46 Tusulos ežero fenomenas. Aušrinė Šėmienė

52 Helsinkio zoologijos sodas. Vigmantas Balevičius

60 Trolių mumių manija. Aušrinė Šėmienė

68 Poliarinis karštis. Aušrinė Šėmienė

74 Pamišę dėl pirties. Aušrinė Šėmienė

80 Vaikų šalis. Rūta Janėnaitė

88 Studijos Laplandijos universitete. Toma Šimkutė

90 Į aukščiausius kalnus. Vytautas Bukauksas

96 Didžiausi slidinėjimo centrai

Parašykite atsiliepimą apie "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių įspūdžiai


Dažniausiai su "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" perkama kartu