⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis

4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" aprašymas

Šalis, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki šiaurės pusnynų – paslaptingas trolių, finų mitologijos ir savitų papročių kraštas. Nors paprastai egzotiką siejame su kelionėmis į pietus, kur mėgaujamės neįprastais vaisiais, tropiniu karščiu ir senovės civilizacijų kultūros paminklais, ne mažiau egzotiškos ir šiaurės šalys. „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis“ kviečia šiltai apsirengti ir leistis į kelionę po šalį, kurios istorija primena Lietuvą, o papročiai neretai atrodo neįtikėtinai panašūs.


Suomija – tai daugiau nei Helsinkis ir jūros pakrantės. Pirmiausia nustebina įspūdinga šalies gamta, kur uolėtą krantą keičia tankūs miškai, tundros ir ežerai. Magiškus vaizdus sustiprina šiaurės šalims būdingos poliarinės dienos ir naktys. Leidžiantis gilyn į šalį ir pakėlus galvą į dangų galima išvysti šiaurės pašvaistę.


Knyga „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis“ kviečia geriau pažinti šalį, kurią pasiekti trunka mažiau nei dvi valandas. Šiame kelionių vadove savo įspūdžiais dalinasi lietuviai Ona ir Vytautas Nosevičiai, Daliutė ir Algis Kavaliauskai, Aušrinė Šėmienė, Vigmantas Balevičius, Vytautas Bukauskas, Toma Šimkutė ir Rūta Janėnaitė. Patys pažinę Suomiją geriau nei bet kas kitas, jie dalinasi įspūdžiais ir kelionių patarimais.


Bendriausius faktus apie šalį papildo pasakojimas apie jos gyventojus bei jų kasdienybę. Skaitytojai sužinos, kas traukia keliautojus sugrįžti į Suomiją ir ko ten laukti bei tikėtis. Kelionių vadovas papasakos apie Suomijos virtuvę, tradicinę suomišką pirtį, supažindins su pagrindiniais šalies miestais. Ne mažesnis dėmesys skiriamas ir kultūros fenomenams, tokiems kaip iš Suomijos kilę troliai mumiai. Skaitytojai čia ras puikių patarimų kaip leisti laisvalaikį – leistis į poliarines dykumas, o galbūt užsidėjus slides su vėjeliu nusileisti nuo vaizdingiausių Suomijos viršūnių?


Suomija – daugiau nei Kalėdų senelio rezidencijos vieta. Tai savitos kultūros kraštas, kuriame tikrai nebus nuobodu. Jei nedrąsu kitais metais atostogų krypčiai rinktis atšiaurią ir nepažintą Suomiją, perskaitykite knygą „Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis“. Šią šalį tiesiog įsimylėsite.

Turinys

TURINYS


4 Faktai apie šalį

6 Gyvenimas. Žmonės. Įdomybės. Ona Nosevičienė

16 Kas tie suomiai ir kaip keliauti pigiau. Vytautas Nosevičius

24 Kodėl vis sugrįžtame. Daliutė ir Algis Kavaliauskai

30 Rojus gero maisto mėgėjams. Aušrinė Šėmienė

36 Pašėlęs miestas. Aušrinė Šėmienė

46 Tusulos ežero fenomenas. Aušrinė Šėmienė

52 Helsinkio zoologijos sodas. Vigmantas Balevičius

60 Trolių mumių manija. Aušrinė Šėmienė

68 Poliarinis karštis. Aušrinė Šėmienė

74 Pamišę dėl pirties. Aušrinė Šėmienė

80 Vaikų šalis. Rūta Janėnaitė

88 Studijos Laplandijos universitete. Toma Šimkutė

90 Į aukščiausius kalnus. Vytautas Bukauksas

96 Didžiausi slidinėjimo centrai

  • Autorius:
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152173

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie keliones

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Suomija. Geriausios idėjos jūsų kelionei. Neįtikėtina patirtis" perkama kartu