0

Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona)

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094402609

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona)" aprašymas

Ši nuostabi žaidimų knyga niekada neleis tau nuobodžiauti! 5-7 metų vaikams.


Čia bet kada rasi žaidimų ir mėgstamos veiklos. Linksminkis keliaudamas per labirintus, ieškodamas skirtumų, spalvindamas, sukdamas galvą prie dėmesio reikalaujančių žaidimų, dėlionių...

Parašykite atsiliepimą apie "Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Super duper tai bent! Žaidžiu ir mokausi (geltona)" perkama kartu