0

Super maistas

Turime sandėlyje
Informacija

Super maistas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786094038730

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Kiekvienas, bent kartą svajojęs atsikratyti vienu kitu kilogramu, yra girdėjęs apie super maistą. Jis pristatomas kaip panacėja ne tik nuo viršsvorio, bet ir kaip būdas sustiprinti imuninę sistemą, įveikti ligas ir pasirūpinti savo grožiu. Mitybos specialistė ir fitneso trenerė Ilka Rae Adams knygoje „Super maistas“ kviečia susipažinti su šiais išskirtiniais maisto produktais.

Super maistas – tai mažai kaloringi produktai, kurie pasižymi įspūdinga naudingųjų elementų gausa bei nepaprastu maistingumu. Juose daug antioksidantų, vitaminų, mineralų, kurie  padeda išvalyti iš organizmo toksinus, pamiršti kamuojantį nuovargį ir pasijusti geriau. Supermaisto sąraše garbingiausią vietą užima įvairūs prieskoniai – ciberžolė, Kajeno paprikos, rozmarinai ir kt.. Po jų rikiuojasi įvairiausios sėklos, uogos ir kiti produktai. Šis sąrašas nuolat papildomas - į jį įtraukiama vis daugiau neperdirbtų ir nerafinuotų produktų.


Knyga „Super maistas“ supažindina su šio mitybos režimo nauda ir nurodo, kokius naudingus produktus valgyti kasdien. Autorės teigimu, didžioji dalis mūsų sveikatos problemų – netinkamos mitybos rezultatas. Atradę supermaistą, ne tik džiaugsitės geresne savijauta šiandien, bet ir investuosite į ilgesnį bei sveikesnį gyvenimą ateityje.


Ilka Rae Adams knyga – tarsi sveikos gyvensenos vadovėlis. Čia skaitytojai ras parengtus mitybos planus ir gausybę receptų. Jie neįmantrūs ir lengvai paruošiami, o jiems reikalingų produktų nesunkiai galima rasti kiekvienoje didesnėje parduotuvėje. Specialistė patars, kaip dietą derinti su aktyviu gyvenimo būdu ir pasiekti maksimalių rezultatų. O kai pabos skaičiuoti kiekvieną kaloriją, autorė pasiūlys, kaip „sukčiavimo dienomis“ mėgautis sveikesnėmis nesveiko maisto alternatyvomis.


Knygos „Super maistas“ autorė Ilka Rae Adams sveika mityba pradėjo domėtis daugiau nei prieš dešimtmetį atvykusi gyventi į Didžiają Britaniją. Iš Namibijos kilusi moteris teigia, kad gyvendama ten mažiau judėjo ir dažniau mėgavosi nesveiku maistu, todėl ilgainiui nebetilpo į sau įprasto dydžio drabužius. Pakeitusi savo gyvenimo būdą, Ilka Rae Adams tapo energingesnė, ją mažiau vargina ligos, išsivalė jos oda. Dabar jis savo patirtimi noriai dalinasi su skaitytojais.


Šiandien ji su vyru Andriumi Pauliukevičiumi – žinomi sporto ir mitybos specialistai, siūlantys klientams asmenines konsultacijas, sudarantys treničuočių programas bei mitybos planus ir padedantys siekti užsibrėžtų tikslų.


TURINYS


TURINYS


APIE AUTOR
Ę / 9

APIE
KNYG
Ą
/
12

Baltymų gausus supermaistas / 15

Angliavandenių gausus supermaistas / 25

Supermaistas: daržovės / 33

Supermaistas: vaisiai / 47

Supermaistas:
rie
šutai
ir s
ėklos
/
57

Supermaistas:
pieno produktai /
61

Supermaistas:
gerieji riebalai ir
šaldikliai / 65

Supervaistažolės ir prieskoniai / 71

Įvadasį sveiką mitybą / 87

Supermaistas
yra sveikos mitybos plano dalis /
97

Maisto
produkt
ų
deriniai efektyviam liekn
ėjimui / 117

RECEPTAI
/
123

Detoksikacija / 281

Sveikos
mitybos id
ėjos
vaikams /
289

Sukčiavimo dienų užkandėlės / 321

Sveiki
u
žkandžiai vakarėliams - jokios sąžinės graužaties! / 339

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI ir svarbiausios

Pastabos apie
sveikat
ą,
liekn
ėjimą ir fitnesą / 359

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu