0

Pirkėjų atsiliepimai

Susikeitimas

4.4
(10 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-09-23 Vaida

Labai idomi knyga


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.18 SoldOut

Knygos "Susikeitimas" aprašymas

Sandra Brown (Sandra Braun, g. 1948) - JAV rašytoja, detektyvinių trilerių meistrė, parašiusi per 60 knygų, kurios išverstos daugiau kaip į 30 kalbų. Lietuvių skaitytojams gerai žinomų knygų „Alibi“, „Pavydas“, „Baltasis karštis“, „Šalčio faktorius“, „Sveika, tamsa“ ir kt. autorė. Daugelis S. Brown romanų pateko į skaitomiausių knygų sąrašus ir visi jie, pasak „USA Today“, verčia skaitytoją nerimastingai versti puslapį po puslapio iki pat knygos pabaigos.
Darbą nekilnojamojo turto agentūroje į motinystę iškeisti geidžianti Džiliana ir viešųjų ryšių specialistė Melina – gražuolės identiškos dvynės. Vaikystėje jos dažnai mėgdavo papokštauti susikeisdamos vietomis. Sunkiu vienai jų metu seserys vėl prisimena vaikystės išdaigą: bandydama prablaškyti dėl dirbtinio apvaisinimo rezultatų nerimaujančią Džilianą, Melina pasiūlo šiai vietoj jos praleisti vakarą su NASA astronautu ir nacionaliniu didvyriu – žaviuoju pulkininku Kristoferiu Hartu, vadinamu Vadu. Padvejojusi Džiliana sutinka su Melinos pasiūlymu ir vakaras praeina daug maloniau, nei ji tikėjosi. Tačiau kitą rytą Meliną pasiekia siaubinga žinia: jos mylima sesuo rasta žiauriai nužudyta. Policija netrunka surasti įtariamąjį ir byla greitai pripažįstama baigta. Tačiau Melinos neapleidžia įtarimas, kad tikrasis Džilianos žudikas vis dar laisvėje. Padedama Vado, ji pati imasi pavojingo tyrimo, nuvedančio iki paslaptingos uždaros religinės bendruomenės. Pamažu ima ryškėti tikrieji kraupaus nusikaltimo kontūrai, o Vado ir Melinos gyvybėms iškyla rimta grėsmė...Kiti taip pat domėjosi


2010-09-23

Labai idomi knyga

2010-08-10

labai, labai, labai idomi knyga :)

2010-02-19

Labai patiko iki pabaigos net nesupratau kad jos tikrai buvo susikeitusios

2009-03-12

labai gera knyga.siulau perskaityti

2009-02-26

Man labiau patiko \"Sveika,tamsa\",skaičiau ir \"Svetimas veidas\"šitą knygą praėjus kuriam laikui ir vėl skaitysiu ,o knygą \"Susikeitimas\"tikrai nepirkčiau.

2009-02-22

nebloga patiko

2009-01-21

Man patiko labai.

2008-09-24

Tikriausiai vertetu skaityti originalo kalba, vertimas prastas.

2008-07-26

Ne pati stipriausia šios autorės knyga, bet tikrai sudomino. Sekta, išnaudojimas, žmonių manipuliavimas, dar ir dabar dūšioje negera...

2008-06-25

Puiki knyga,prilygstanti fabula ir intriga \"Šalčio faktoriui\",bei geresnė už\"Sveika,tamsa\" su laiminga holivudine pabaiga ir painiais dvynukių susikeitimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Susikeitimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Susikeitimas", Sandra Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown su knyga "Susikeitimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Susikeitimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Susikeitimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Susikeitimas" perkama kartu