0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susikurk save naujai!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 5.99 SoldOut

Knygos "Susikurk save naujai!" aprašymas

Retas žmogus šiame pasaulyje gali pasigirti, kad jau yra užkopęs į aukščiausią savo sėkmės viršūnę. Kad ir kas būtumėte, knyga "Susikurkite save naujai!" padės jums pašalinti iš gyvenimo kelio tas kliūtis, kurios tikriausiai dar temdo jūsų padangę.


"Šioje knygoje aš pateikiu 50 įžvalgų, kurios padės jums tiksliau įvertinti ir suprasti tas keblias situacijas, kuriose jūs ir milijonai kitų žmonių atsiduria kasdieniame gyvenime. Tikiuosi, kad tos idėjos paskatins jus mąstyti ir veikti kitaip, nei tą darėte iki šiol. Jūs sukursite save naujai!"

Dr. Robert Anthony


Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

PRADŽIOS ŽODIS


Kam skirta ši knyga

 

Ši knyga skirta norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę ir aš būsiu dėkingas kiekvienam iš jūsų, kuris ją nusipirks ir perskaitys. Jos įžvalgos jus padarys pranašesnius prieš daugumą kitų žmonių, leis atskleisti savo kūrybinį potencialą, sėkmingai veikti ir vystyti gebėjimus. Maža to, susipažinę su informacija, kurios tiek daug sukaupta šioje knygoje, jūs galėsite padėti kitiems ir tapti jiems pavyzdžiu.

ĮŽANGA


Kas jums atrodo tikra?

 

Aš parašiau šią knygą norėdamas jums padėti gyventi vaisingesnį, laimingesnį gyvenimą. Savo tikslo siekiau remdamasis idėjomis, kurias išgrynino asmeninė patirtis ir ilgametis bendravimas su daugybe įvairiausių žmonių.

Jums, be abejonės, ne kartą aiškino, kad gyvenimą laimingesnį ir vaisingesnį padaro vienintelis dalykas: tinkamas mąstymas. Sakantys, jog reikia ugdyti valios jėgą, yra teisūs, tačiau jie netoli nužengė savo kelyje į tikslą. Iš vaikystės žinome, kad dažnai nepakanka vien norėti sėkmingai veikti ir klestinčiai gyventi. Mes jaučiame džiaugsmingą įkvėpimą, kai girdime: „Jums tereikia priimti tvirtą sprendimą pakeisti savo gyvenimą ir tada pasieksite tai, ko trokštate." Deja, kitą dieną ar po savaitės dauguma mūsų pamirštame savo taurius ketinimus ir grįžtame prie senų netikusių įpročių. Pasiryžimas pradėti kitaip gyventi nuo pirmosios naujų metų dienos dažnai taip pat išgaruoja jau sausio viduryje.

Vien sprendimo pradėti gyvenime veikti efektyviau ir kūrybiškiau nepakanka, nes toks sprendimas neapima šios problemos esmės, kurią sudaro klaidingas suvokimas. Mes galime pasikeisti tik objektyviai įvertinę esamą situaciją ir visas aplinkybes.

Man teko bendrauti su įvairių profesijų ir socialinių sluoksnių atstovais ir aš galiu jus patikinti, kad jų veiksmų efektyvumas ir jų pasiekimai visiškai nepriklausė nuo intelekto lygio ar noro daug pasiekti stiprumo. Žmonės, patiriantys nesėkmes, tiesiog netinkamai vertina tikrovę, todėl pradeda tikėti, kad tikrovė - jų šeimos, profesijos ir visas gyvenimas - yra savaime neteisinga. Ir šitaip jie ima prarasti su ja ryšį.

Žmogus - vienintelė gyva būtybė, kuri kalbasi su savimi. Kiaurą dieną jūs be paliovos kalbatės su savimi ir kaupiate informaciją apie aplinkinę tikrovę. Jūs elgiatės taip, kaip elgiasi programuotojas, įvedantis duomenis į kompiuterį. Skirtumas tik vienas: jūs esate tuo pačiu metu ir programuotojas, ir kompiuteris. Jūsų penkios juslės vykdo programavimą, ir jei jūs tikrovę vertinate klaidingai, netenkate su ja ryšio ir pradedate matyti pasaulį tik tokį, kokį norite matyti.

Sėkmingą ir laimingą gyvenimą lemia tinkamas grįžtamasis ryšys tarp tikrovės ir mūsų sąmonės. Mes įvertiname situaciją, o paskui programuojame savo sąmonę remdamiesi tuo, kas mums atrodo tikra. Šitaip sąlygojama mūsų mąstysena ir elgsena, o tai savo ruožtu sąlygoja mūsų reakciją į kitą situaciją. Taigi mes vertiname, mąstome ir veikiame.

Aš semiuosi žinių iš daugybės šaltinių tam, kad padėčiau sau ir jums tinkamai vertinti, mąstyti ir elgtis. Šioje knygoje gvildenama 50 įžvalgų, leidžiančių suvokti ir perprasti tas keblias situacijas, kuriose jūs ir milijonai kitų žmonių atsiduria kasdieniame gyvenime. Tikiuosi, kad tos idėjos jus paskatins vertinti, mąstyti ir veikti naujai, kas jums suteiks galimybę nugyventi gyvenimą pačiu geriausiu būdu!Dr. Robert Anthony

  • Autorius: Robert Anthony
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 204
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112337

Parašykite atsiliepimą apie "Susikurk save naujai!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Susikurk save naujai!", kurią skaitytojams dovanoja Robert Anthony. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert Anthony su knyga "Susikurk save naujai!" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Susikurk save naujai!" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Anthony. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Susikurk save naujai!" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Susikurk save naujai!" perkama kartu