⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susipynusios vieno medžio šakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 3.86 SoldOut

Knygos "Susipynusios vieno medžio šakos" aprašymas

„Per trisdešimt kūrybinio darbo metų išaugo, suvešėjo lietuviškas fotografijos medis. Į vieną fotografijos mokyklą susipynė išlakios jo šakos, o jų paunksmėje glaudžiasi naujos atžalos.
Būna ir atradimų, ir nuosmukio, nuvilnijo net kelios fotografijos devintosios bangos, o mūsų fotografijos menas pasidarė atviras visiems užjūrio vėjams.
Bene prieš septynerius metus, Skirmanto Valiulio raginamas, pradėjau rašyti straipsnelius iš fotografijos istorijos, o vėliau ir apie dabartinius fotomenininkus. Panūdau pažvelgti jį kūrusių ir tebekuriančių menininkų kelio vingiais, paliesdamas tik kurią vieną jų pamėgtą temą. Stengiausi perteikti savo paties įspūdžius bei asmeninį patyrimą…“

AutoriusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Susipynusios vieno medžio šakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Stanislovas Žvirgždas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Susipynusios vieno medžio šakos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Susipynusios vieno medžio šakos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Susipynusios vieno medžio šakos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Susipynusios vieno medžio šakos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stanislovas Žvirgždas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Susipynusios vieno medžio šakos" perkama kartu