0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.69 SoldOut

Knygos "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)" aprašymas

Elena Riči net sapnuoti nesapnavo, kad dviejų dienų poilsis baigsis šantažu, priverstine santuoka ir reikalavimu susilaukti kūdikio. Štai kas nutiko, kai ją pagrobė Gabrielius Mantenja!
Gabrielius grasina paskelbti dokumentus, kurie pakenktų jos šeimos reputacijai. Nelieka nieko kito, tik sutikti su jo reikalavimais. Elena padarytų viską, kad apsaugotų savo šeimą – net ištekėtų už nekenčiamo vyro.
Jeigu jos kūnas taip aistringai reaguoja į kiekvieną Gabrieliaus prisilietimą, kas nutiks, kai abipusė trauka, ne ką silpnesnė už neapykantą, taps viso gyvenimo palydove?

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Sajevičienė


  • Autorius: Michelle Smart
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090303818

Parašykite atsiliepimą apie "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygų serija „Svajonių romanai“

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)", kurią skaitytojams dovanoja Michelle Smart. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michelle Smart su knyga "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michelle Smart. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Susitarimas: vestuvės (Jausmų egzotika)" perkama kartu