0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Susitelkimas į sprendimus

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 6.40 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Susitelkimas į sprendimus


2021-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Susitelkimas į sprendimus" aprašymas

Ši knyga "Susitelkimas į sprendimus" – apie susitelkimo į sprendimus požiūrį, apie paprastus metodus, kurie itin veiksmingi siekiant teigiamų pokyčių.

Pirmieji knygos "Susitelkimas į sprendimus" skyriai skirti susipažinti su SIMPLE modeliu, kuris jungia idėjas, visiškai atskleidžiančias susitelkimo į sprendimus esmę. Kituose knygos skyriuose susipažinsite su pagrindiniais susitelkimo į sprendimus metodais, taip pat pamatysite susitelkimo į sprendimus taikymo galimybes įvairiose srityse, tokiose kaip koučingo pokalbiai, darbuotojų ugdymas, komandinis koučingas, organizaciniai sprendimai. Galiausiai knygoje "Susitelkimas į sprendimus" aptariamas susitelkimo į sprendimus menas ir mokslas, apibendrinantis, kad norint susitelkimą į sprendimus naudoti efektyviai, reikia didžiulio meistriškumo.Parašykite atsiliepimą apie "Susitelkimas į sprendimus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Mark McKergow, Paul Z Jackson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Susitelkimas į sprendimus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Susitelkimas į sprendimus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Susitelkimas į sprendimus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Susitelkimas į sprendimus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark McKergow, Paul Z Jackson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Susitelkimas į sprendimus" perkama kartu