⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-10 Raminta

Labai gera knyga žodyno plėtimui, kalbėjimo praktikai ir skaitymui. Įdomios temos, tinka ir tiems, kurie nemoka vengrų kalbos.


2022-12-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis" aprašymas

"Susitikimai su Lietuva" - vadovėlis aukštosioms mokykloms, skirtas pažengusiųjų lygį pasiekusiems studentams ir suaugusiems, norintiems praplėsti, gilinti ir praktiškai pritaikyti lietuvių kalbos žinias.

Jame pateikiami tekstai ir užduotys padeda išmokti pagrindinių gramatikos ir žodyno dalykų, skatina mokinius bendrauti lietuviškai: išreikšti nuomonę, išdėstyti argumentus žodžiu ir raštu.

Vadovėlis "Susitikimai su Lietuva" tinka ir tiems, kurie norės savarankiškai mokytis lietuvių kalbos.Kiti taip pat domėjosi


2021-06-10

Labai gera knyga žodyno plėtimui, kalbėjimo praktikai ir skaitymui. Įdomios temos, tinka ir tiems, kurie nemoka vengrų kalbos.

Parašykite atsiliepimą apie "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Aranka Laczhazi pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aranka Laczhazi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Susitikimai su Lietuva. Lietuvių kalbos vadovėlis" perkama kartu