0

Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD)

  • Leidėjas: GPP
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: 4743005055373

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD)" aprašymas
1945 metų vasara. Visi sugrįžta prie taikaus pokario gyvenimo. Jaunas žvalgybos padalinio vadas Volodia Šarapovas paskiriamas dirbti į kovos su nusikalstamumu skyrių. O Maskvoje siaučia "Juodosios katės" gauja...
Vaidina: Vladimir Vysotsky, Vladimir Konkin, Sergei Yursky, Viktor Pavlov, Natalya Fateyeva
Režisavo: Stanislav Govorukhin

Parašykite atsiliepimą apie "Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Mistinis, kriminalinis, nuotykiai, veiksmas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mistinis, kriminalinis, nuotykiai, veiksmas su knyga Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mistinis, kriminalinis, nuotykiai, veiksmas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Susitikimo vietos pakeisti negalima (DVD)" perkama kartu