⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sustingę gyvenimai

Kaina: 11,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sustingę gyvenimai" aprašymas

Psichologinis trileris „Sustingę gyvenimai“ praveria meno pasaulio užkulisius. Autorė Maria Hummel kelia klausimus ar talentingiems menininkams viskas atleidžiama, ar visgi yra kažkokios ribos? Tuo pačiu ši knyga yra detektyvas, kuriame teks išnarplioti žymios dailininkės dingimo aplinkybes.

Kimė Lord – ašis aplink kurią sukasi siužetas. Ji garsi avangardistė ir moterų teisių gynėja. Kimės paveikslai provokuoja, o nauja paroda, numanoma, sukels šoką visuomenėje. Dvylika naujų darbų yra pusiau autoportretai, pusiau portretai moterų, kurios tapo itin žiaurių nusikaltimų aukomis. Dailininkė metą iššūkį ir kviečia atidžiau pažvelgti į smurto problemą, moterų padėtį bei seksualinę laisvę.

Paroda sutraukia būrį turtuolių ir įžymybių, tačiau pati Kimė Lord nepasirodo. Ar tai irgi, ar kažkas baisiau? Visgi laikas bėga ir atrodo, kad garsioji feministė prasmego skradžiai žemę. Muziejaus redaktorė Megė Richer, buvusi dabartinio Kimės mylimojo mergina, pradeda kapstytis po dailininkės dingimo aplinkybes ir supranta, kad išorėje spindintis meno pasaulis viduje slepia neįtikėtinai daug tamsių paslapčių.

Psichologinis trileris „Sustingę gyvenimai“ patiks intelektualiems skaitytojams, kuriems galimybė naujai pažvelgti į mus supantį pasaulį yra svarbesnė už greitą siužetą. Maria Hummel knygoje liečia meno santykio su visuomene, menininko ryšio su vaizduojamais objektais, vartotojiško požiūrio į moterų kūną, smurto fetišavimo ir kitus svarbius klausimus.

Originalus siužetas, įdomūs veikėjai ir galimybė pasižvalgyti po galerijų ir aukcionų užkulisius šią istoriją daro itin patrauklia. 2018-tais metais „Sustingę gyvenimai“ buvo paskelbtas geriausiu „Amazon“ trileriu bei pasirinktas Reese Witherspoon knygų klubo. Pagal knygą bus kuriamas serialas.

Maria Hummel – amerikiečių rašytoja. Anksčiau ji redagavo leidinį MOCA bei dėstė anglų kalbą ir kūrybinį rašymą Stanfordo ir Vermonto universitetuose. Autorė kuria įvairaus žanro tekstus: poeziją, ese, romanus. Jos kūryba dažnai pasirodo leidiniuose „Poetry“, “New England Review“, „The Sun“, „The New York Times“ bei įvairiose antologijose.

Iš anglų kalbos vertė Ieva Meškauskaitė

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome nelaukti ir knygą įsigyti internetu. Pirkti online patogu, nes čia rasite aprašymus ir ištraukas, geras kainas ir didelį asortimentą. Išpardavimų ir akcijų metu apsipirksite dar pigiau. Kiekvieno leidinio santraukoje aptiksite nurodytą puslapių skaičių ir kitą svarbią informaciją, o skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos pasufleruos, ką verta skaityti. 


  • Autorius: Maria Hummel
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094871016

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sustingę gyvenimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sustingę gyvenimai", Maria Hummel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Maria Hummel su knyga "Sustingę gyvenimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sustingę gyvenimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maria Hummel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sustingę gyvenimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sustingę gyvenimai" perkama kartu