Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.97 SoldOut

Knygos „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“ aprašymas

Lietuvos Respublikos Seimas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 67 straipsnio 16 punktu ir 138 straipsnio 1 dalies 6 punktu bei atsižvelgdamas į Respublikos Prezidento 2004 m. lapkričio 4 d. dekretą Nr.121, ratifikuoja Sutartį dėl Konstitucijos Europai, pasirašytą 2004 m. spalio 29 d. Romoje. Skelbiu šį Lietuvos Respublikos Seimo priimtą įstatymą.

  • Leidėjas: Mūsų Saulužė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4771263490414

Parašykite atsiliepimą apie „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“, . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Sutartis dėl Konstitucijos Europai (Europos Sąjungos Konstitucija ir priedai)“ perkama kartu