0

Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga)

Informacija

Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga)

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786094032981

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga)" aprašymas

Romano "Nemirtinga mylimoji" tęsinys.

Tamsa - kiekvienos prigimties dalis. Kai kurie ją įvaldo meistriškai, kiti siekia nepasiduoti. Metams bėgant, klaidos pasiveja daugelį, tad nieko keisto, jog net 459 metus trunkantis Nastalijos gyvenimas persunktas jų. Palikusi senus draugus ir įpročius už nugaros, ji įsikuria „Upės nuošalyje“, kur drauge su kitais nemirtingaisiais mokosi gyventi kitaip. Čia ji sužino ir daugelį magijos paslapčių. Viena jų – itin tamsi, siejanti ją su prieš daugelį metų prarasta šeima. Bijodama, kad prigimtis paims viršų, ji grįžta pas senus draugus. Tačiau kuo toliau, tuo labiau stiprėja įtarimas, jog jų linksmybės nėra tokios jau nekaltos. Nastės gal ir nedomina galia, bet kiti nemirtingieji dėl jos kartais būna pasiryžę viskam...

Parašykite atsiliepimą apie "Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga), kurią skaitytojams dovanoja Cate Tiernan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Cate Tiernan su knyga Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cate Tiernan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sutemos (2-oji trilogijos "Nemirtinga mylimoji" knyga)" perkama kartu