BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sutikau raudonžiedį vakarą

Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sutikau raudonžiedį vakarą" aprašymas

Prieš skaitytojų akis knyga 'Sutikau raudonžiedį vakarą" – tai eilėraščiai, netilpę į ankstesnes poezijos knygas. Tai vaikystės prisiminimai, pamastymai apie būtį, Žmogaus prigimtį, kasdienybę, laikinumą.
Prabėgusių metų kančią tyliai vaikšto tarp mūsų ir gieda apie žmogaus praradimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sutikau raudonžiedį vakarą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sutikau raudonžiedį vakarą", Stanislovas Abromavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislovas Abromavičius su knyga "Sutikau raudonžiedį vakarą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sutikau raudonžiedį vakarą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Abromavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sutikau raudonžiedį vakarą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sutikau raudonžiedį vakarą" perkama kartu