Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sutramdyta meška (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.99 SoldOut

Knygos „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Savo veiklos srityse garsios moterys Beata Nicholson, Odeta Bložienė ir Rosita Kanapeckaitė pristatė knygą „Sutramdyta meška“. Ji yra skirta tiems, kurie išbandė visus įmanomus mitybos planus, jau aplankė daugelį miesto klubų ir vistiek suprato, kad yra linkę tiesiog „meškėti“. Taip taip, tai dar viena knyga apie mitybą bei svorį, tačiau šį kartą autorės kviečia į pagalbą pasitelkti savo smegenis bei pataria kaip sėkmingai tą padaryti.

„Sutramdyta meška“ – lengvu ir smagiu stiliumi parašyta patarimų bei sveikų receptų knyga. Sena tiesa yra ta, kad mums numesti svorio trukdo smegenys. Neretai mes slepiamės po įvairiais ligų pavadinimais, kaltiname genetiką, tačiau pasitelkus valią ir privertus savo galvą dirbti taip, kaip norime, galime pasiekti rezultato. Autorės teigia, kad savo dėmesį reikia skirti ne skaičiukams ir kilogramams, o jausmams. Tai yra tiesiausias kelias į pergalę.

Kartais atrodo, kad laimės jausmas ir svoris yra tiesiogiai susiję. Tačiau iš tiesų antsvorio turintys žmonės gali trykšti nuoširdžiausiu gyvenimo džiaugsmu, o tuo tarpu idealius skaičiukus atitinkančio kūno savininkai visai nesidžiaugs žiūrėdami į veidrodį. Beata Nicholson teigia, kad pagrindinė knygos „Sutramdyti mešką“ mintis yra tiesiog įsiklausyti į save. Vidinis balsas gali pasufleruoti, kada laiku sustoti. Tą momentą autorė žaismingai vadina vidinės meškos sutramdymu.

Autorės suvienijo savo žinias ir parengė sveikų ir svoriui draugiškų receptų rinkinį, apjungtą su efektyviu svorio kontrolės metodu. Psichologė ir psichoterapeutė Rosita Kanapeckaitė pasirūpino teorine knygos puse.

Nesuklyskite! Sveiki receptai nėra vien tik salotų lapas su vištienos krūtinėle. Leidinyje skaitytojai ras gardžių pagrindinių patiekalų, naujų ir įdomių garnyrų, duonos bei desertų receptus, kurie ne tik paįvairins mitybą, bet ir džiugins svarstykles.

Beata Nicholson – laidų vedėja, žurnalistė, tinklaraštininkė, kulinarinių knygų autorė. Beata yra parašiusi devynias receptų knygas, taip pat leidžia kulinarinį žurnalą „Beatos Virtuvė“.
Odeta Bložienė
– restoranų tinklo „Jurgis ir drakonas“ ir „Brooklyn Brothers“ vadovė. Odeta dažnai skaito paskaitas visuomenei, rašo straipsnius įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Beata ir Odeta yra seserys.
Rosita Kanapeckaitė
– karininkė, psichologė-psichoterapeutė. Ji dėsto Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Moteris yra dėmesingo įsisąmoninimo instruktorė.Parašykite atsiliepimą apie „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Beata Nicholson, Odeta Bložienė, Rosita Kanapeckaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Beata Nicholson, Odeta Bložienė, Rosita Kanapeckaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Sutramdyta meška (knyga su defektais)“ perkama kartu