0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sutrumpintas meilės terapijos kursas

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 0.40 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sutrumpintas meilės terapijos kursas" aprašymas

,,Sutrumpintas meilės terapijos kursas“ – pirma knyga paaugliams lietuvių literatūroje, šiuolaikiniam jaunajam skaitytojui pristatanti sovietinę tikrovę.

Pagrindiniam herojui, kurio asmeniu pasakojamas siužetas, trylika metų, o veiksmas vyksta pionierių stovykloje, tačiau asociacijų principų komponuojamas siužetas leidžia persikelti į truputį ankstesnį ar vėlesnį laiką, į artimesnę ar tolimesnę erdvę.

Vienas apysakos privalumų – kad pasakotojas nepersistengia šaipydamasis iš sovietmečio absurdų.

Vaizduojant paauglio brendimą nesistengta apeiti paaugliui jautrių erotinių temų, bet tai išpažintinio pasakojimo dalis, o atvirumas ir intymumas nevirsta vulgarumu.


Anot vaikų literatūros kritiko, prof. Kęstučio Urbos, labai švelni ir įtaigi ironija lemia pavydėtiną stilistinį knygos vientisumą. Ironiškas autoriaus balsas skatina prisiminti gražiausius Jurgio Kunčino ir Sauliaus Šaltenio prozos puslapius.


Apysaka ,,Sutrumpintas meilės terapijos kursas“ buvo išrinkta į 2010 m. geriausių knygų jaunimui penketuką. 


  • Autorius: Remigijus Misiūnas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 139
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754176

Parašykite atsiliepimą apie "Sutrumpintas meilės terapijos kursas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Sutrumpintas meilės terapijos kursas", kurį parašė Remigijus Misiūnas. Siūlome ne tik išsamų "Sutrumpintas meilės terapijos kursas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Remigijus Misiūnas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Sutrumpintas meilės terapijos kursas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Sutrumpintas meilės terapijos kursas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Sutrumpintas meilės terapijos kursas" perkama kartu