0

Suvaikėjusios pjesės

  • Nuolaida knygai -38%
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 15,89 €*
Sutaupote: 5.90 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Suvaikėjusios pjesės

  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 201
  • ISBN ar kodas: 9786098227093

2020-04-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Rašytojo Vytauto V. Landsbergio knygas vaikai pamėgo jau seniai. Nemažai jo parašytų istorijų jau tapusios ir teatro spektakliais. Knygoje „Suvaikėjusios pjesės“ autorius siūlo septynias savo sukurtas istorijas, kurios pateiktos kaip dramaturginius tekstus.


Vaikiškiems spektakliams, dramos būreliams ar teatro pamokoms puikiai tiks parengti ir paties autoriaus specialiai scenai pritaikyti tekstai. Pjesės apie populiariausius Vytauto V. Landsbergio personažus bus ne tik puiki medžiaga mokytojams ir būrelių vadovams, bet patiks ir vaikams, jau spėjusiems pamėgti humoro, ironijos, o kartais ir smagaus nonsenso kupinus rašytojo pasakojimus.


„Briedis Eugenijus“, „Pelytė Zita“, „Visiškas Rudnosiukas“, „Arklio Dominyko meilė“, „Angelų pasakos“, „Kalėdų bobutės pasaka“, „Uodų pasakos“ – visos šios istorijos puikiai tinka ir vaikams, ir suaugusiems, jos kalba apie visiems žmonėms svarbius ir bendrus dalykus, tačiau čia apsieinama be pamokslavimo ar nereikalingų pamokymų, autorius puikiai įvaldęs šmaikštų ir kiek groteskišką rašymo stilių, kuris, kūriniams pakeitus formą, išlieka ir knygoje „Suvaikėjusios pjesės“.


Pats istorijų ir pjesių autorius, režisierius Vytautas V. Landsbergis už spektaklį „Pelytė Zita“ yra pelnęs teatro festivalio „Versmė“ laureato vardą. Spektakliai pagal jo kūrybą neretai statomi tiek mėgėjiškuose, tiek profesionaliuose teatruose.


Įspūdingą knygos „Suvaikėjusios pjesės“ viršelį ir iliustracijas išdrožė dailininkas Marius Jonutis, iliustracijos atrodo gilios, trimatės, todėl knyga tik dar labiau įtraukia ir skatina istorijas perkelti į gyvus vaidinimus scenoje.


Vytautas V. Landsbergis (g. 1962 m.) – poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius, vaikų rašytojas.

Mokėsi Vilniaus Antano Vienuolio vidurinėje mokykloje, baigė lietuvių filologijos studijas Vilniaus universitete. Vėliau studijavo kino režisūrą Tbilisio teatro institute, Jono Meko antologinių filmų archyve Niujorke. 1996 metais V. V. Landsbergis studijavo teatro režisūrą Anglijoje, Lidse surengtuose jaunųjų Europos teatro režisierių kursuose.

Po Nepriklausomybės atgavimo V. V. Landsbergis pradėjo kurti dokumentinius filmus apie iškilias Lietuvos asmenybes. Sukūrė penkiolika dokumentinių filmų ir vieną vaidybinį filmą vaikams „Jonukas ir Grytutė“. Yra išleidęs daugiau nei dešimt knygų vaikams, tris poezijos knygas, sukūręs devynis spektaklius, daugiausiai pagal savo parašytas pjeses.

Šoko ir dainavo Vilniaus universiteto folkloro grupėje „Ratilio“, kartais dainuoja koncertuose vienas ar su žmona Ramune, groja gitara. Yra išleidęs pasakų kompaktinėse plokštelėse, kur jis pats jas skaito ir dainuoja.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu