0

Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955343530

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje" aprašymas

2010 m. sukako 90 metų, kai buvo pasirašyta Suvalkų sutartis tarp Lietuvos ir Lenkijos, sulaukusi ir tebesulaukianti prieštaringų atgarsių ir vertinimų. Šio jubiliejaus proga Suvalkuose įvyko tarptautinė mokslinė konferencija „Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos“, kurioje pranešimus skaitė Lietuvos ir Lenkijos istorikai. Dešimtyje perkaitytų pranešimų dalykiškai ir konstruktyviai išdėstyti Suvalkų derybų, sutarties pasirašymo ir jos sulaužymo momentai, aptarti tuometiniai abiejų šalių tarpusavio santykiai, tarptautinės bendruomenės vaidmuo sprendžiant teritorinius ginčus, analizuotos ano meto sąsajos su dabartimi.

Abiejų šalių mokslininkai sutarė išleisti konferencijoje skaitytus pranešimus atskiru leidiniu lenkų ir lietuvių kalbomis. Taip pateiktas mokslinis Lietuvos ir Lenkijos istorikų Suvalkų sutarties vertinimas ir jo interpretacijos padės pagrindą nuosekliam šios problemos nagrinėjimui. Tuo pačiu tai plėtos Lietuvos ir Lenkijos valstybių bendradarbiavimą, stiprins istorikų profesinius ryšius.

Tekstus į lietuvių ir lenkų kalbas vertė Regina Jakubėnas.

Parašykite atsiliepimą apie "Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Sud. Česlovas Laurinavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Česlovas Laurinavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Suvalkų sutartis: faktai ir interpretacijos / Umowa Suwalska: fakty i interpretacje" perkama kartu