0

Sužeistas

Kaina internetu: 6,59 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sužeistas

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x24, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955540458

2020-10-31 6.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sužeistas" aprašymas

Du paskutinieji poeto Juozo Nekrošiaus rinkiniai „Abejoju ir klausiu" (1984 m.) ir „Tarp šviesos ir tamsos" (1996 m.) buvo pažymėti lemtingų nuojautų bei artėjančių pokyčių ženklais. Pirmoje knygoje tada klausta: „Tau linksma sotu ir gera? Kodėl? {...} Kodėl tu galvoji tai laimė? Kodėl?" Antrojoje - atsakyta: „Ką pažadėsiu Motinai? Ką pažadėsiu? Eiti su Lietuva, eiti per virpantį lieptą..."

Po ilgos dviejų dešimtmečių tylios kelionės, pakelyje peržengus XX ir XXI amžių slenkstį, su Juozu Nekrošiumi vėl susitinkame naujoje jo šešių dalių knygoje „Sužeistas". Ir skaitome:„Likimas - pilnas nuojautų/ irzlus, skaudus./ Paglostyk tylą spengiančią/ - gal atsidus?"

„Sužeistas" - tai istorinių pokyčių dalyvio ir liudininko knyga - laiko impulsai, nuotaikos, jausmai ir nerimas - be jokių alibi. Kas buvo - buvo - be poetinių vingrybių, be pretenzijų! Ir kaip benorėtum - gyvenimo atbuline data nepakeisi!

Parašykite atsiliepimą apie "Sužeistas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sužeistas, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Nekrošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Nekrošius su knyga Sužeistas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sužeistas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Nekrošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sužeistas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sužeistas" perkama kartu