0

Sužinok, kas ką veikia

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Sužinok, kas ką veikia

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786094410673

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sužinok, kas ką veikia" aprašymas
Sodininkas Florencijus, Kiškis Morkus Didysis, Katytė Piksė – šie vardai gerai pažįstami dailininko ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiausknygų gerbėjams. Knygelėje „Sužinok, kas ką veikia“ vaikai galės dar kartą susitikti su savo pamėgtais herojais.
Stebėdami Kęstučio Kasparavičiaus iliustracijas ir spalvindami jo piešinių eskizus, mažieji lavins dėmesį,pastabumą ir mokysis subtilių spalvinių derinių.
Spalvinimo knygelė vaikams nuo 6 metų

Parašykite atsiliepimą apie "Sužinok, kas ką veikia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sužinok, kas ką veikia, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kasparavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kasparavičius su knyga Sužinok, kas ką veikia jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sužinok, kas ką veikia patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sužinok, kas ką veikia palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sužinok, kas ką veikia" perkama kartu