Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sužinok, kas ką veikia

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.01 SoldOut

Knygos "Sužinok, kas ką veikia" aprašymas

Sodininkas Florencijus, Kiškis Morkus Didysis, Katytė Piksė – šie vardai gerai pažįstami dailininko ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiausknygų gerbėjams. Knygelėje „Sužinok, kas ką veikia“ vaikai galės dar kartą susitikti su savo pamėgtais herojais.
Stebėdami Kęstučio Kasparavičiaus iliustracijas ir spalvindami jo piešinių eskizus, mažieji lavins dėmesį,pastabumą ir mokysis subtilių spalvinių derinių.
Spalvinimo knygelė vaikams nuo 6 metų


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sužinok, kas ką veikia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sužinok, kas ką veikia", Kęstutis Kasparavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kęstutis Kasparavičius su knyga "Sužinok, kas ką veikia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sužinok, kas ką veikia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kasparavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sužinok, kas ką veikia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sužinok, kas ką veikia" perkama kartu