0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sužydėk gyvenimu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 9.40 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-11-13 Inga

Knygos įžanga labai tiksliai apibūdina jausmus skaitant ją. Nuostabi knyga!

Sužydėk gyvenimu


2021-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sužydėk gyvenimu" aprašymas

Knygoje "Sužydėk gyvenimu" mūsų dienų dvasinis mokytojas Paramahamsa Nithjananda kalba, apie pabudimą, apie žmogų ir visatą bei jų tarpusavio santykius, apie gyvenimą ir mirtį, apie sapną ir tikrovę – apie viską, kas padeda siekti nušvitimo.

Paramahamsa Nithjananda yra nušvitęs mokytojas iš Indijos. Jo misija – žmonių širdyse įžiebti gyvojo nušvitimo siekį. Paramahamsa Nithjananda siūlo žmonėms egzistencinių problemų sprendimo būdą. Šio mokytojo dvasinis vientisumas, platūs užmojai, humoro jausmas ir sugebėjimas praktiškai bei patraukliai pristatyti vedų išmintį leido jo mokymui peržengti visas socialines, kultūrines, kalbines, amžiaus ir lyties užkardas, pasklisti bemaž po visą Žemės rutulį.

Daugiau nei 600 Nithjanandos kalbų yra nemokamai prieinamos internete. Pagal YouTube duomenis Nithjananda šiuo metu yra populiariausias guru šiame portale, iki šiol jo įrašai peržiūrėti daugiau nei milijoną kartų.

Nithjananda įsteigė pasaulinį judėjimą pavadinimu Nithjananda Dhjanapitam (Nithyananda Dhyanapeetam), propaguojantį meditaciją ir sveiką gyvenseną, turintį tūkstančius centrų. Judėjimo tikslas – kelti atskirų žmonių ir visos planetos sąmonę. Siekdamas šio tikslo, Nithjanandos judėjimas siekia įšventinti 100 milijonų žmonių į unikalią meditaciją, pavadintą Nithja Dhjan, o 100 000 žmonių pakylėti iki gyvojo nušvitimo.

Ši knyga "Sužydėk gyvenimu" tikriausiai pakeis jūsų gyvenimą. Joje sudėta Paramahamsa Nithjanandos išminties, kurią jis iki šiol išreiškė, esmė, ji skaitytoją veda aiškiu keliu tikro nušvitimo link.


Iš anglų k. vertė Tadas Jurevičius

Įžanga

Įžanga


Jei jūs čia, vadinasi, Būtis nori, kad būtumėte čia šiuo pavidalu. Jūs esate ne atsitiktinumas, o atsitikimas, sąmoningas Būties stebuklas. Nemanykite, kad tai tik pozityvus teiginys. Tai atvira ir paprasta tiesa. Pasitikėdami šia tiesa, patirsite gyvenimą tokį, koks jis gali būti geriausias.

Supraskite, kad Būtis bando reikštis per jus. Jūsų galimybės beribės, nes Būtis neturi ribų - tik leiskite, kad ji per jus išsilietų. Ir jūs tada tapsite energijos srautu - šią būseną aš vadinu gyvuoju nušvitimu. Gyvasis nušvitimas yra tekėjimas su Būties energija ir jos stebuklų išgyvenimas.

Gyvendami taip pamatysite, kad nėra jokių kliūčių, jokio emocinio bagažo, nieko, kas galėtų jums sutrukdyti. Gyvenimas tekės nenutrūkstamai kaip upė, kiekvieną akimirką jis teiks jums palaimą ir pasitenkinimą.

Šioje knygoje rasite veiksmingų metodų, kurie padės jums įveikti asmenines kliūtis, išspręsti emocinius konfliktus, pajausti ryšį su kosmosu ir išplėsti sąmonę.

Knyga kalba apie savasties, Būties ir pasaulio paslaptis. Kiekvienam, paėmusiam ją į rankas, ji padės rasti aukščiausią žmogaus tikslą.

Ją skaitydami patirsite šiuos dalykus:

lakti - energiją, kuri padės jums suprasti, ką gyvenime reikia pakeisti;

budhi - intelektą, kuris padės suprasti, ko gyvenime keisti nereikia; su tais dalykais jūs susitaikysite;

jukti - aiškumą, kuris padės įsisąmoninti štai šią tiesą: kad ir kiek keistumėte savo tikrovę, ji tėra nuolat kintantis sapnas;

bhakti - atsidavimą, stiprų ryšį su Tuo, kas Nekintama, Amžina ir Aukščiausia;

mukti - galutinį išsivadavimą, gyvąjį nušvitimą, kai pirmosios keturios paminėtos savybės susijungia į vieną visumą.

Paramahamsa Nitjananda

Turinys

Turinys


Pratarmė 8

Įžanga 10

1. LIEKITĖS MEILĖS SRAUTU 12

2. NĖRA PRIEŽASČIŲ NERIMAUTI 32

3. GYVENKITE BE STRESO 47

4. PAŽVELKITE Į SAVO BAIMES IR IŠSILAISVINKITE 58

5. SKAUSMAS - DIDIS MOKYTOJAS 68

6. TROŠKIMAS - DINAMIŠKA ENERGIJA 79

7. KALTĖ - PIRMOJI NUODĖMĖ 88

8. ESATE GERIAUSI, TAD KODĖL LYGINATĖS SU KITAIS? 105

9. JŪS - NE TAI, KUO SAVE LAIKOTE 114

10. DĖKINGUMAS - VISA, KO REIKIA 124

11. GALITE IŠTRŪKTI IŠ PROTO LABIRINTO 137

12. KARMOS CIKLO NUTRAUKIMAS 156

13. MIRTIS YRA ŠVENTĖ 183

14. JŪS ESATE NUOVOKA 208

15. ATSAKOMYBĖ IR LYDERIAVIMAS 218

16. LYDERIS YRA BŪSENA, NE STATUSAS 221

17. INTENSYVUMAS 231

18. NEKALTUMAS ATVERIA GYVENIMO DURIS 250

19. ESATE VISUOTINĖS SĄMONĖS DALIS 273

20. PASAULINĖ TAIKA PRASIDEDA NUO JŪSŲ 289

21. SANJASA - DIDŽIAUSIAS NUOTYKIS 295

22. NUŠVITIMAS YRA JŪSŲ KARALYSTĖS VARTŲ RAKTAS 323


Apie Paramahamsą Nithjanandą ir jo misiją 333

  • Autorius: Paramahamsa Nithyananda
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050554

2017-11-13

Knygos įžanga labai tiksliai apibūdina jausmus skaitant ją. Nuostabi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Sužydėk gyvenimu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

Paramahamsa Nithyananda parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sužydėk gyvenimu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sužydėk gyvenimu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sužydėk gyvenimu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sužydėk gyvenimu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paramahamsa Nithyananda tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sužydėk gyvenimu" perkama kartu