0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šv. Idiotas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 7,19 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 3.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-05-24

Pažiūrėkite filmą " Sala" atitiks knygos turinį.


2021-12-31 7.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šv. Idiotas" aprašymas

Knyga "Šv. Idiotas" -  apie vieną paslaptingiausių dvasinio gyvenimo reiškinių: žmones, kuriuos vadina "bepročiais dėl Kristaus", "Dievo kvaileliais", "šventaisiais idiotais". Jie savo noru atsisakė to, ką vadiname normaliu gyvenimu, jų elgesys priešingas sveikam protui, geriems papročiams, etiketui, socialinio ir biologinio išlikimo instinktui. Kas jie? Kodėl? Koks tai iššūkis mums?

 

Tai prieštarauja bet kokiai filosofijai, prieštarauja šio pasaulio protingumui. O gal jį paneigia?Wodziński Cezary yra vienas žymiausių lenkų mąstytojų, knygų apie šiuolaikinę filosofiją autorius staiga atsigręžė į tai, kas prieštarauja bet kokiai filosofijai, prieštarauja šio pasaulio protingumui.


Iš lenkų kalbos vertė Dekšnys Vytautas

  • Autorius: C. Wodzinski
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656517

2015-05-24

Pažiūrėkite filmą " Sala" atitiks knygos turinį.

2012-02-09

Pasakyti, kad tai yra labai gera knyga, turbūt, b8t7 per maža... Tai yra viena iš tų, geriausių knygų, kurias tikrai verta skaityti. Tai, ką perskaičiau stipriai sukrėtė ir davė daug pamokymų, paaiškinimų bei atsakymų į iškilusius klausimus... Ši knyga griežtai bei aiškiai iškėlė esminį gyvenimo klausimą, į kurį kiekvienas turime duoti atsakymą savo gyvenimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Idiotas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

C. Wodzinski parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šv. Idiotas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šv. Idiotas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šv. Idiotas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šv. Idiotas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, C. Wodzinski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šv. Idiotas" perkama kartu