0

Šv. Idiotas

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,19 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 3.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-05-24

Pažiūrėkite filmą " Sala" atitiks knygos turinį.

Informacija

Šv. Idiotas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • ISBN ar kodas: 9789955656517

2020-10-31 7.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šv. Idiotas" aprašymas

Knyga "Šv. Idiotas" -  apie vieną paslaptingiausių dvasinio gyvenimo reiškinių: žmones, kuriuos vadina "bepročiais dėl Kristaus", "Dievo kvaileliais", "šventaisiais idiotais". Jie savo noru atsisakė to, ką vadiname normaliu gyvenimu, jų elgesys priešingas sveikam protui, geriems papročiams, etiketui, socialinio ir biologinio išlikimo instinktui. Kas jie? Kodėl? Koks tai iššūkis mums?

 

Tai prieštarauja bet kokiai filosofijai, prieštarauja šio pasaulio protingumui. O gal jį paneigia?Wodziński Cezary yra vienas žymiausių lenkų mąstytojų, knygų apie šiuolaikinę filosofiją autorius staiga atsigręžė į tai, kas prieštarauja bet kokiai filosofijai, prieštarauja šio pasaulio protingumui.


Iš lenkų kalbos vertė Dekšnys Vytautas
2015-05-24

Pažiūrėkite filmą " Sala" atitiks knygos turinį.

2012-02-09

Pasakyti, kad tai yra labai gera knyga, turbūt, b8t7 per maža... Tai yra viena iš tų, geriausių knygų, kurias tikrai verta skaityti. Tai, ką perskaičiau stipriai sukrėtė ir davė daug pamokymų, paaiškinimų bei atsakymų į iškilusius klausimus... Ši knyga griežtai bei aiškiai iškėlė esminį gyvenimo klausimą, į kurį kiekvienas turime duoti atsakymą savo gyvenimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Idiotas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šv. Idiotas, kurią skaitytojams dovanoja C. Wodzinski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. Wodzinski su knyga Šv. Idiotas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šv. Idiotas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. Wodzinski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šv. Idiotas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šv. Idiotas" perkama kartu