0

Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai

Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 301
  • ISBN ar kodas: 9955-445-72-6

2020-10-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai" aprašymas

Šventasis Kazimieras iki šiol žinomas daugiau kaip liaudies meistrų pamėgtas geraširdis karalaitis, pasipuošęs ilga raudona mantija, su kryžiumi vienoje ir lelija kitoje rankoje.

Šis šaltinių rinkinys "Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai" leis pažinti vis dar vienintelį lietuvių šventąjį kaip realios istorijos veikėją, žmogų, politiką, tikintįjį. Jo dalykiniai laiškai ir prakalbos priartina valstybės vyro mąstymą, o amžininkų ir vėlesnių autorių liudijimai pateikia biografijos faktus.

Karalaičio Kazimiero kultas - svarbus šaltinis lietuviškajam dvasingumui suprasti. Jo stebuklai parodo kasdienius LDK žmonių rūpesčius. Tikrove alsuojantis "Šv. Kazimiero eisenos" aprašymas atskleidžia ne tik religinę Vilniaus panoramą, bet ir kultūrinę sostinės topografiją.

Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šventieji ir jų gyvenimai

Sudarė, vertė ir paaiškinimus parašė Mintautas Čiurinskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sudarė, vertė ir paaiškinimus parašė Mintautas Čiurinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šv. Kazimiero gyvenimo ir kulto šaltiniai" perkama kartu