0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Svajojant apie tave (2-as leidimas)

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 8.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Svajojant apie tave (2-as leidimas)" aprašymas

„Svajojant apie tave“ – amerikiečių bestselerių autorės Lisa Kleypas romantinė istorija apie aistringą meilę, kuri gali išgelbėti ir išpildyti svajones.


Rašytoja Sara Filding – padorumo įsikūnijimas. Nedrąsi ir uždara moteris rašo knygas apie žmonės, kurie neatsispiria ydų ir nuodėmių kerams. Ieškodama medžiagos naujam savo kūriniui, ji palieka ramius namus kaime ir atvyksta į šurmuliuojantį ir niekada nemiegantį Londoną. Čia ji prieš savo valią tampa nusikaltimo liudininke ir išgelbsti pavojingiausio miesto žmogaus gyvybę.


Jo vardas Derekas Kravenas ir jam priklauso puošniausi Londono lošimo namai. Šį pavainikį augino gatvės, o jo istorija nuo valkatos iki vieno turtingiausių miesto žmonių pelnė jam legendos statusą. Jo reputacija atstumianti, o veikdamas jis nepripažįsta skrupulų. Tačiau Sara jaučia, jog po ciniška ir atšiauria išvaizda slypi gebėjimas mylėti ir nesutramdoma aistra.


Derekas dės visas pastangas, kad apsaugotų Sarą nuo savęs – jis supranta, jog yra paskutinis vyras, kurio tokia trapi būtybė galėtų norėti. Tačiau paslaptys šešėlių pasaulyje laukia už kiekvieno kampo ir jis yra vienintelis, galintis ją apsaugoti. Tačiau kaip beužgimstančius jų jausmus paveiks Dereko praeitis, nuolat primenanti apie save ir besikėsinanti sugriauti jų laimę?


Savo pirmąjį romaną Lisa Kleypas sukūrė ir išleido dar būdama 21 metų. Tuo metu ji studijavo politikos mokslus ir jai buvo likę keletas mėnesių iki baigimo. Lisos tėtis davė merginai suprasti, kad ilgiau šeima negalės jos išlaikyti ir ji turėsianti užsidirbti savarankiškai. Lisa žinojo, kad vienintelis būdas dirbti mėgstamą darbą – rašyti knygas, nes nuo tada, kai jai buvo dvylika, visi merginos stalčiai lūždavo nuo prirašytų lapų, papasakotų istorijų ir gausybės juodraščių. Dar prieš išleisdama savo pirmą knygą ji jau buvo sukūrusi ne vieną platesnės apimties kūrinį. Šiandien jos knygos išverstos į 20 užsienio kalbų, jos ne kartą atsidūrė „The New York Times“ bestselerių sąrašuose ir yra įvertintos prestižiniais meilės romanų apdovanojimais.


Paklausta, ką atsakytų žmonėms, manantiems, kad meilės romano žanras banalus, autorė siūlo jiems pakeisti požiūrį. „Sakyčiau, kad jiems būtina nauju žvilgsniu ir atidžiau pažvelgti į šį žanrą ir atkreipti į dėmesį į tai, ką imasi kritikuoti. Dažnai jų kritika tinka labai ankstyviems istoriniams romanams, parašytiems XX a. 8 dešimtmetyje. Tačiau visuomenei vystantis ir keičiantis, žanras kinta kartu. Net ir aš pati tobulėju. Dalykai, kurie man atrodė puikūs ir seksualūs būnant dvidešimt vienerių, šiandien atrodo visiškai kitaip. Bet ačiū Dievui! Džiaugiuosi, kad pasikeičiau ir daug išmokau“, – pasakoja romano „Svajojant apie tave“ autorė.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė


  • Autorius: Lisa Kleypas
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304341

Parašykite atsiliepimą apie "Svajojant apie tave (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Svajojant apie tave (2-as leidimas)", Lisa Kleypas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Kleypas su knyga "Svajojant apie tave (2-as leidimas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Svajojant apie tave (2-as leidimas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Kleypas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Svajojant apie tave (2-as leidimas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Svajojant apie tave (2-as leidimas)" perkama kartu