0

Svajojant apie tave (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Svajojant apie tave (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090304341

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Svajojant apie tave“ – amerikiečių bestselerių autorės Lisa Kleypas romantinė istorija apie aistringą meilę, kuri gali išgelbėti ir išpildyti svajones.


Rašytoja Sara Filding – padorumo įsikūnijimas. Nedrąsi ir uždara moteris rašo knygas apie žmonės, kurie neatsispiria ydų ir nuodėmių kerams. Ieškodama medžiagos naujam savo kūriniui, ji palieka ramius namus kaime ir atvyksta į šurmuliuojantį ir niekada nemiegantį Londoną. Čia ji prieš savo valią tampa nusikaltimo liudininke ir išgelbsti pavojingiausio miesto žmogaus gyvybę.


Jo vardas Derekas Kravenas ir jam priklauso puošniausi Londono lošimo namai. Šį pavainikį augino gatvės, o jo istorija nuo valkatos iki vieno turtingiausių miesto žmonių pelnė jam legendos statusą. Jo reputacija atstumianti, o veikdamas jis nepripažįsta skrupulų. Tačiau Sara jaučia, jog po ciniška ir atšiauria išvaizda slypi gebėjimas mylėti ir nesutramdoma aistra.


Derekas dės visas pastangas, kad apsaugotų Sarą nuo savęs – jis supranta, jog yra paskutinis vyras, kurio tokia trapi būtybė galėtų norėti. Tačiau paslaptys šešėlių pasaulyje laukia už kiekvieno kampo ir jis yra vienintelis, galintis ją apsaugoti. Tačiau kaip beužgimstančius jų jausmus paveiks Dereko praeitis, nuolat primenanti apie save ir besikėsinanti sugriauti jų laimę?


Savo pirmąjį romaną Lisa Kleypas sukūrė ir išleido dar būdama 21 metų. Tuo metu ji studijavo politikos mokslus ir jai buvo likę keletas mėnesių iki baigimo. Lisos tėtis davė merginai suprasti, kad ilgiau šeima negalės jos išlaikyti ir ji turėsianti užsidirbti savarankiškai. Lisa žinojo, kad vienintelis būdas dirbti mėgstamą darbą – rašyti knygas, nes nuo tada, kai jai buvo dvylika, visi merginos stalčiai lūždavo nuo prirašytų lapų, papasakotų istorijų ir gausybės juodraščių. Dar prieš išleisdama savo pirmą knygą ji jau buvo sukūrusi ne vieną platesnės apimties kūrinį. Šiandien jos knygos išverstos į 20 užsienio kalbų, jos ne kartą atsidūrė „The New York Times“ bestselerių sąrašuose ir yra įvertintos prestižiniais meilės romanų apdovanojimais.


Paklausta, ką atsakytų žmonėms, manantiems, kad meilės romano žanras banalus, autorė siūlo jiems pakeisti požiūrį. „Sakyčiau, kad jiems būtina nauju žvilgsniu ir atidžiau pažvelgti į šį žanrą ir atkreipti į dėmesį į tai, ką imasi kritikuoti. Dažnai jų kritika tinka labai ankstyviems istoriniams romanams, parašytiems XX a. 8 dešimtmetyje. Tačiau visuomenei vystantis ir keičiantis, žanras kinta kartu. Net ir aš pati tobulėju. Dalykai, kurie man atrodė puikūs ir seksualūs būnant dvidešimt vienerių, šiandien atrodo visiškai kitaip. Bet ačiū Dievui! Džiaugiuosi, kad pasikeičiau ir daug išmokau“, – pasakoja romano „Svajojant apie tave“ autorė.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu