⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-26 Fox

Priverčia mąstyti.


2023-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori" aprašymas

Svajojimo mokytoja tituluojama paskaitų ir seminarų lektorė bei organizatorė Gintarė Davainienė knygoje "Svajonę paversk tikrove: kaip gauti tai, ko iš tiesų nori" dalijasi asmenine patirtimi, atvirai pasakoja apie savo kelią pasveikimo ir svajonių išsipildymo link, moko perprasti savo minčių galią, išgirsti širdies balsą, ragina imtis minčių ekologijos ir svajoti sąmoningai.

Ko iš tiesų noriu? Ką tikrai sugebu? Kokia mano paskirtis šioje žemėje? Ar atsiskleidžiu kaip asmenybė? Ar esu laimingas šeimoje, ar veikla, kuria užsiimu, man teikia malonumą? Ar apskritai esu laimingas?

Pažink savo tikrąją prigimtį ir ryžkis gyventi pagal ją.

• Paversk realybe svajones apie sėkmę, sveikatą, savojo aš paieškas, finansinę laisvę, mėgstamą darbą, saviraišką, santykius.
• Nugalėk asmenines ydas, trūkumus ir pamilk save.
• Suvok, kad viskas yra įmanoma, ir permąstyk savo gyvenimo vertybes.
Veiksmų planas ir 17 gyvenimo valdymo taisyklių jūsų svajonėms įgyvendinti!

"Autorė asmenine patirtimi įrodė, kad svajonės pildosi. Ji jų neatidėliojo, turėjo drąsos net ir pačioms netikėčiausioms. Dabar ir aš leidžiu sau svajoti, drąsiai tai darau ir DĖKOJU už šią knygą, leidusią man kitaip pažvelgti į save ir savo SVAJONES…"
Elona Eleonora Petkelienė, Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė

Visos šioje knygoje pateiktos istorijos yra tikros.

Gintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, ThetaHealing®, reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus geštalto institute. Saviugdos specialistė, karmologė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių, pašaukimo ir sielos veiklos pagal gimimo datą nustatymo, partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo, asmeninės motyvacijos, talentų atskleidimo, sąmoningo minčių bei emocijų valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių kelionių organizatorė ir vadovė.

Platesnę informaciją apie autorę ir jos veiklas rasite interneto puslapiuose: www.dreamer.lt ir www.zaliasisbambukas.lt

„Kai nuoširdžiai patikėsite, kad jums viskas įmanoma, kad galite kurti, mylėti ir būti mylimi, sveiki, laimingi, turtingi ir džiaugsmingi, tuomet jūsų išorė, vidus ir supantis pasaulis būtinai tai atspindės. Nuolatos prisiminkite, kad mintys yra materialios ir kad jomis kuriate viską savyje ir aplink. Pritraukite savo svajones geromis, nuoširdžiomis, džiugiomis, didingomis ir doromis mintimis. Drąsiai keliaukite link savo naujų svajonių, kurios jau gimsta sielos gelmėse. Tegul jūsų kelionės būna įkvepiančios, džiugios, lengvos ir prasmingos. Linkiu jums meilės, laimės, sėkmės ir gyvenimo pilnatvės. Tikėkite savo svajonėmis – jos iš tiesų pildosi!“
Gintarė Davainienė


  • Autorius: Gintarė Davainienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148273

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-26

Priverčia mąstyti.

2022-02-08

2020-02-20

Sveiki, užsisakiau 2020 02 16 knygą "Svajone paversk tikrove," bet dat negavau?

2019-11-04

labai labai gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Gintarė Davainienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarė Davainienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Svajonę paversk tikrove. Kaip gauti tai, ko iš tiesų nori" perkama kartu