0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Svajonių bendruomenė. Juodraštis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2013-04-10 liepa

puiki ir įdomi knyga. gal kiek sunkokai skaitosi, todėl džiaugiuosi, kad papuoliau į jos pristatymą...Pamačius autorių ir supratus jo polėkius lengviau skaitėsi.
Viena įdomiausių mano skaitytų knygų
šaunuolis autorius...

Svajonių bendruomenė. Juodraštis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Svajonių bendruomenė. Juodraštis" aprašymas

Knyga "Svajonių bendruomenė. Juodraštis" - tai internetinės
diskusijos forma parašyta studija apie pasaulio raidos tendencijas XXI amžiuje.
Svarstoma, kaip civilizacijos ateitį įtakoja ekonomika, globalizacija, kultūros
tradicijos, karai, etninės bei religinės problemos, kaip visuomenė emociškai
priima naujas technologijas bei socialinės bendrystės idėjas. Paprasta forma ir
nesudėtingu žodynu skaitytojas supažindinamas su ateities tyrimo metodologija
ir raidos tendencijomis.
Naujausioje savo knygoje “Svajonių bendruomenė. Juodraštis” iš pradžių planavau eseistine forma kalbėti apie žmonijos ateitį, apie galimas XXI-jo a. istorijos prognozes.


Rašydamas veikiai supratau, kad negalėsiu baigti rašyti knygos apie pasaulio ateitį, nes tai tiesiog neįmanoma: bet koks tekstas, esantis jūsų rankose rytoj bus pasenęs, nes atsitiks tai, ko neplanavome, paaiškės, kad manėme klaidingai. Bet kokia istorija, o ypač jos rašymas tėra juodraštis.

Sumanęs niekada nesibaigiančios knygos projektą, ilgai svarsčiau, kaip jį pateikti skaitytojui, kad panorėjęs jis ją tęstų, galėtų išbraukti kvailas ar nepasitvirtinusias prognozes, pats formuotų knygos tęsinius, o panorėjęs pats ją pabaigtų.

Taigi sumaniau skaitytojui pateikti nebaigtą juodraštį - savotišką nebaigtąją simfoniją. Nesvarbu, kur ją skaitytumėt – kad ir autobuse ar vonioje. Tačiau interaktyviam skaitymui geriausia turėti po ranka kompiuterį su internetu – galėsite iš karto komentuoti ar patikrinti nuorodas. Tikiuosi, kad atskiri juodraščio skyriai sukels diskusijų, kurias šiandien nesunku perkelti į virtualią erdvę. Gal būt kaip tik ji ir taps pagrindine mūsų minčių ir idėjų kaupykla.

Diskusijoms skirta ši elektroninė svetainė ir “Svajonių bendruomenė” facebooke, kur kviečiame ne tik pasidalinti savo nuomone ir idėjomis, bet ir užduoti klausimus autoriui. O gal norite tapti knygos herojumi? Pabandykime. Bendromis jėgomis pieškime mūsų ateities paveikslą, kurkime svajonių bendruomenę.


Ruoniškai nuoširdžiai,

Egidijus Vareikis

  • Autorius: Egidijus Vareikis
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094371417

2013-04-10

puiki ir įdomi knyga. gal kiek sunkokai skaitosi, todėl džiaugiuosi, kad papuoliau į jos pristatymą...Pamačius autorių ir supratus jo polėkius lengviau skaitėsi.
Viena įdomiausių mano skaitytų knygų
šaunuolis autorius...

Parašykite atsiliepimą apie "Svajonių bendruomenė. Juodraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Svajonių bendruomenė. Juodraštis, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Vareikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Vareikis su knyga Svajonių bendruomenė. Juodraštis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Svajonių bendruomenė. Juodraštis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Vareikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Svajonių bendruomenė. Juodraštis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Svajonių bendruomenė. Juodraštis" perkama kartu