0

Svajonių daržas

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2018-03-14 Asta

Nuostabi knyga , pilna patarimų , nepakartojamas vadovas kiekvienai šeimai, turinčiai daržą ir mėgstančiai užsiauginti ...

Informacija

Svajonių daržas

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 324
  • ISBN ar kodas: 9789955871446

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Svajonių daržas" aprašymas

Kiekvienoje gyvenvietėje yra daržas, dėl kurio žmonės pasuka iš kelio, kad galėtų juo pasigėrėti.

Edward C. Smith tokį daržą kaip tik ir turi.


Autorius knygoje „Svajonių daržas“ dalijasi savo ir kitų daržovių augintojų ilgamete patirtimi, vaizdingai, aiškiai ir profesionaliai moko, kaip gerai įsirengtame darže išsiauginti tai, ko širdis geidžia.

Šiame procese svarbiausia – ekologija. Autorius siūlo auginti daržoves be jokių trąšų, pesticidų ar kitų cheminių medžiagų. Knygoje net ir patyrę daržovių augintojai ras netikėtų pasiūlymų, problemų sprendimo būdų, kurie privers iš naujo pažvelgti į tai, ką ir kaip darome savo jau seniai puoselėjamame darže.

Susipažinkite su ypač derlinga sistema!

2018-03-14

Nuostabi knyga , pilna patarimų , nepakartojamas vadovas kiekvienai šeimai, turinčiai daržą ir mėgstančiai užsiauginti ...

2018-01-24

Labai graži ir naudinga knyga!!! Labai labai!!! Nuostabi dovana kiekvienam daržininkui ar norinčiam juo tapti. Dabar man aišku, kodėl špinatai žydėdavo, o salotos vasarą nedygdavo. Nors sugebu užsiauginti marias pomidorų ar net baklažanų, bet vis neperpratau tokių, rodos, paprastų daržovių kaip ridikėliai. Nuo šiemet tikrai būsiu gerokai patobulėjusi

Parašykite atsiliepimą apie "Svajonių daržas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Edward C. Smith parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Svajonių daržas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Svajonių daržas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Svajonių daržas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Svajonių daržas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edward C. Smith tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Svajonių daržas" perkama kartu