0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Svajonių komandos kūrimas

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Svajonių komandos kūrimas


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Svajonių komandos kūrimas" aprašymas
„Ar kada nors pagalvojote, kaip dirba jūsų komanda? Ar ji efektyviai siekia išsikeltų tikslų? Kaip jai sekasi spręsti viduje kylančius konfliktus? Kas šioje komandoje nutylima ir dėl kokių priežasčių? Kaip ši komanda priima sprendimus ir kaip juos įgyvendina? Komandų lyderiai dažnai sutelkia dėmesį į komandai keliamus tikslus ir pamiršta, kad tai, ar šie tikslai bus įvykdyti, priklauso nuo daugybės komandoje pasireiškiančių jėgų, pavyzdžiui, santykių tarp komandos narių, jų asmeninių interesų ar gebėjimo prisiimti atsakomybę. Patrick Lencioni pristato unikalų modelį, padėsiantį komandų lyderiams įžvelgti neigiamą įtaką komandoms darančias jėgas ir nukreipti jas tinkama linkme. Perskaitykite šią knygą ir jau kitą dieną į savo komandą pažvelgsite kitomis akimis.“
Tomas Misiukonis, OVC Consulting partneris ir konsultantas

• Komandinis darbas, o ne finansai, ne technologijos ir net ne strategija yra svarbiausia siekiant tikslų.
• Sklandžiam komandiniam darbui trukdo penkios pagrindinės žmogiškosios ydos.
• Sukurti stiprią komandą nėra sudėtinga, reikia tik kasdienio nuoseklaus darbo!

"Šioje knygoje save atpažins kiekvienas įmonės direktorius ar vykdomasis vadovas. Lencioni išgrynina problemas, kurios net talentingiausioms komandoms trukdo dirbti visu pajėgumu. Svarbiausia – jis paprastai, aiškiai ir sąmojingai paaiškina, kaip tas problemas išspręsti."
Geoffrey A. Moore, The Chasm Group valdybos narys, knygų autorius.

Iš anglų k. vertė Andrius Navickas

  • Autorius: Patrick Lencioni
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129425

Parašykite atsiliepimą apie "Svajonių komandos kūrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Patrick Lencioni parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Svajonių komandos kūrimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Svajonių komandos kūrimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Svajonių komandos kūrimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Svajonių komandos kūrimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Patrick Lencioni tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Svajonių komandos kūrimas" perkama kartu