0

Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 11.50 € (52%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 269
  • ISBN ar kodas: 9949-10-860-8

2020-12-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą" aprašymas
Tikiu, kad ši knyga "Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą" bus naudinga visiems vadovams, norintiems pažvelgti už horizonto ir vesti savo komandas teisinga linkme.

Kiekvienai organizacijai, nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiima ir kokia yra - pelno siekianti ar nesiekianti, labai svarbu žinoti kuria linkme juda pasaulis. Kadangi pokyčiai vis greitėja, rinkos plėtros tendencijų suvokimas tampa vienu iš pagrindinių sėkmės faktorių.

Ši knyga - tai bandymas atsakyti kuria linkme juda vis greitėjantis pasaulis, bandymas parodyti, kad informacinę visuomenę (t.y. dabartinę mūsų stadija) pakeis svajonių arba emocinė visuomenė. Joje vis didesnę svarbą įgaus mūsų emocinių poreikių tenkinimas, pačio produkto svarba mažės, o pasakojimas, susijęs su tuo produktu, taps vis svarbesnis. Visuomenė, kurioje kalnų žemė taps brangesnė už žemės ūkio paskirties, nes kalnuose bus gaminamos teigiamos emocijos, o laukuose - „tik" produktas.

Tokiai mažai šaliai kaip Lietuva tai gera žinia, nes vis didesnę svarbą įgauna nematerialūs dalykai, kurie priklauso ne tiek nuo šalies dydžio, bet nuo mūsų visų kūrybingumo ir tikėjimo savimi. Juk tik nuo mūsų pačių priklauso ir visuomenės skaidrumas, ir tarpusavio pagalbos bei abejingumo lygis, ir mūsų vaikų saugumas. Visa tai ir tampa svarbiausiais faktoriais, kalbant apie visos šalies sėkmės lygį.

 
Atėjo informacijos visuomenės saulėlydis. Atėjo labai anksti, mums kaip individams ir kaip kompanijoms dar nespėjus iki galo prisitaikyti prie jos reikalavimų. Gyvenome kaip medžiotojai ir kaip žemdirbiai, dirbome fabrikuose, o dabar gyvename informacija grindžiamoje visuomenėje, kurios simbolis yra kompiuteris. Ir štai stovime priešais penktąjį visuomenės tipą – priešais svajonių visuomenę.

Ši knyga yra informacijos visuomenės įpėdinės – svajonių visuomenės – projektas, kuriame nurodomos pasekmės darbo vietoms, rinkai, laisvalaikiui. Ji skiriama visiems, besidomintiems verslu, visiems, norintiems suprasti, kas vyksta rinkose, kaip jos keičiasi, visiems, kurie nenori likti įstrigę informacijos visuomenėje tuo metu, kai rinkos, vartotojai ir darbuotojai skuba lekia į svajonių visuomenę. Tai knyga visiems, kurie domisi ateitimi, gyvenimu dvidešimt pirmajame amžiuje.

Parašykite atsiliepimą apie "Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos verslo knygos

Rolf Jensen parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rolf Jensen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą" perkama kartu