0

Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą

  • Nuolaida knygai -52%
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 11.50 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 269
  • ISBN ar kodas: 9949-10-860-8

10.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Tikiu, kad ši knyga "Svajonių visuomenė. Kaip artėjantis perėjimas nuo informacijos prie vaizduotės pakeis jūsų verslą" bus naudinga visiems vadovams, norintiems pažvelgti už horizonto ir vesti savo komandas teisinga linkme.

Kiekvienai organizacijai, nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiima ir kokia yra - pelno siekianti ar nesiekianti, labai svarbu žinoti kuria linkme juda pasaulis. Kadangi pokyčiai vis greitėja, rinkos plėtros tendencijų suvokimas tampa vienu iš pagrindinių sėkmės faktorių.

Ši knyga - tai bandymas atsakyti kuria linkme juda vis greitėjantis pasaulis, bandymas parodyti, kad informacinę visuomenę (t.y. dabartinę mūsų stadija) pakeis svajonių arba emocinė visuomenė. Joje vis didesnę svarbą įgaus mūsų emocinių poreikių tenkinimas, pačio produkto svarba mažės, o pasakojimas, susijęs su tuo produktu, taps vis svarbesnis. Visuomenė, kurioje kalnų žemė taps brangesnė už žemės ūkio paskirties, nes kalnuose bus gaminamos teigiamos emocijos, o laukuose - „tik" produktas.

Tokiai mažai šaliai kaip Lietuva tai gera žinia, nes vis didesnę svarbą įgauna nematerialūs dalykai, kurie priklauso ne tiek nuo šalies dydžio, bet nuo mūsų visų kūrybingumo ir tikėjimo savimi. Juk tik nuo mūsų pačių priklauso ir visuomenės skaidrumas, ir tarpusavio pagalbos bei abejingumo lygis, ir mūsų vaikų saugumas. Visa tai ir tampa svarbiausiais faktoriais, kalbant apie visos šalies sėkmės lygį.

 
Atėjo informacijos visuomenės saulėlydis. Atėjo labai anksti, mums kaip individams ir kaip kompanijoms dar nespėjus iki galo prisitaikyti prie jos reikalavimų. Gyvenome kaip medžiotojai ir kaip žemdirbiai, dirbome fabrikuose, o dabar gyvename informacija grindžiamoje visuomenėje, kurios simbolis yra kompiuteris. Ir štai stovime priešais penktąjį visuomenės tipą – priešais svajonių visuomenę.

Ši knyga yra informacijos visuomenės įpėdinės – svajonių visuomenės – projektas, kuriame nurodomos pasekmės darbo vietoms, rinkai, laisvalaikiui. Ji skiriama visiems, besidomintiems verslu, visiems, norintiems suprasti, kas vyksta rinkose, kaip jos keičiasi, visiems, kurie nenori likti įstrigę informacijos visuomenėje tuo metu, kai rinkos, vartotojai ir darbuotojai skuba lekia į svajonių visuomenę. Tai knyga visiems, kurie domisi ateitimi, gyvenimu dvidešimt pirmajame amžiuje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu